Nádor mléčné žlázy

Pravidla fóra
Vše co se týká operativních zákroků včetně péče před a po operaci, diety... Ptejte se...

Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Mischell » 31 kvě 2011, 14:14

Máte někdo zkušenosti s nádorem mléčné žlázy ? Dnes jsem se vrátila z veteriny a bylo mi řečeno, že má naše Čikitka nádorek mléčné žlázky .. Takže jdeme příští týden na operaci .. :-( Berou fretečkám celé mléčné žlázy, nebo vyoperují pouze nádorek ? A součastně musí podstoupit i kastraci ...
Uživatelský avatar
Mischell
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 úno 2011, 11:56

Re: Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Lenkaaa » 12 čer 2011, 19:09

Zdravím, freťulky mi je líto, držím palce ať vše dobře že dopadne. Chtěla bych se tě zeptat, co tě přivedlo k tomu jít k vetovi? Respektive, jak si odhalila problém? Já se teď chystám na veterinu, freťulce jsem nahmatala 2 bulky poblíž cecíků.
Lenkaaa
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 čer 2011, 18:45

Re: Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Mischell » 13 čer 2011, 08:57

Ahoj, děkujeme. Už jsme po operaci, zvládla to naprosto senzačně, je statečná !! právě, že jsem jí také našla bulku u cecíku a ze zkušenosti s pejskem, jsem neváhala a radši zašla, aby zjistili o co jde. Udělali odběr injekcí normálně přes kůži, a řekli, že jde o nádor a že tedy operace ... Zezačátku se jí píchnutí nelíbilo, ale pak byla hodná a statečně držela :-) V pátek už půjdeme na stehy a budeme to mít za sebou :o)) Držím palečky !!
Uživatelský avatar
Mischell
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 úno 2011, 11:56

Re: Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Lenkaaa » 13 čer 2011, 17:26

Jůůů, krása, nádherně se to čte. Tak ať se freťulka rychle zotavuje. Včera jsem ji nahmatala další bulky u cecíků, právě má falšnou březost, myslí si, že mě porodila, tak mě napadlo, že je možné, že to bude způsobené tím. No ve středu jedeme za vetem, tam se uvidí. Děkujeme ;) A hodně zdraví!!!
Lenkaaa
 
Příspěvky: 4
Registrován: 12 čer 2011, 18:45

Re: Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Mischell » 02 srp 2011, 18:19

Mam dotaz, je normální, že má freťule falešnou březost už 2 měsíce ? Co podstoupila tu operaci a kastraci, tak od té doby to máme a už to trvá fakt dlouho a chvílema bývá už fakt nesnesitelná .... Máte nějaké zkušenosti ? Přejde jí to ?? Děkuji moc ...
Uživatelský avatar
Mischell
 
Příspěvky: 44
Registrován: 22 úno 2011, 11:56

Re: Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Aniii » 02 srp 2011, 18:37

Moje Žofka se chovala jako ve falešce asi 3 měsíce kdežto Lizzy asi jen 6 týdnů...možná to není úplně běžné,nevím,ale asi se to stává...
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Nádor mléčné žlázy

Příspěvekod Houmí j » 15 srp 2011, 10:57

Zdravím, naše mrně mělo taky po kastraci falešku. Tuším, že je to normální. Musím říct, že u nás se na týdny nehrálo. Do úplné pohody, tedy že si i hrála, se dostala až v zimě. A to poslední říje nastala už v květnu... Tvrdá faleška, jako rozkousané ruce, to začalo polevovat cca po 1,5 měsíci....
Houmí j
 
Příspěvky: 38
Registrován: 01 pro 2010, 00:20
Bydliště: Hrob


Zpět na Operace (i kastrace) fretek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron