Ouška

Pravidla fóra
Stůně nebo se toho obávám. Nevím si rady s nemocnou fretkou, co mám dělat? Ptejte se zde.

Ouška

Příspěvekod Galina » 08 lis 2011, 00:31

Dobry večer.Potřebuji poradit.Před časem sem objevila u holky v oušku zaschlou krev.VET ouško prohlidl, vzal ster a zjistil kvasinky.A taky tam byl stroupek ktery pri drbani vždy malinko odloupne a krvaci.Dostali jsme kapičky Surolan.Kvasinky jsme přelečeli ale tak za 14 dni zase objevila sem zaschlou krev.Ted dostali Otibiovin.Nenašla sem jestli tito kapky mohu použat a jestli nebudou nejake nasledky jak od Oti...-ted mi vypadl ten nazev.JAKO odumřela ouška a podobne.A co s tim stroupkem?Možna nikdo z vas mel problemy se stroupkem a jak to rešili.Předem dekuji.Nejak to na nas začina všechno lezt. Chudak moje princezna.
Uživatelský avatar
Galina
 
Příspěvky: 7
Registrován: 27 lis 2010, 20:48

Re: Ouška

Příspěvekod pinina » 08 lis 2011, 06:50

My jsme před cca 2 lety úspěšně léčili kvasinkový zánět kapičkama Aurizon. Zabraly suprově a kvasinek jsme se zbavili. Ale žádné poranění si Bobo při drbání nezpůsobil, takže se stroupkem jako takovým žádné zkušenosti nemáme.
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň

Re: Ouška

Příspěvekod silva » 08 lis 2011, 12:36

Ona asi žádná rada není univerzální a je to na veterináři, ale my před lety taky marně léčili Surolanem a pak krásně zabral Aurizon.
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: Ouška

Příspěvekod martina » 09 lis 2011, 01:24

sice si myslím, že už to je stokrát omleto a každý to ví, navíc tohle není proti kvasinkám, ale mělo by to být proti svrabu, ale pro jistotu:

POZOR NA OTOSPECTRINE !!!
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most


Zpět na Nemoci fretek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 návštevníků

cron