Fretka špatně dýchá

Pravidla fóra
Stůně nebo se toho obávám. Nevím si rady s nemocnou fretkou, co mám dělat? Ptejte se zde.

Fretka špatně dýchá

Příspěvekod kubik » 07 bře 2014, 01:14

Dobrý den moc prosím o pomoc.Chtěl bych vědět jestli jste se s tím někdo z vás nesetkal.Freťáka mám 8 měsíců.Byl úplně v pořádku než dostal ušní svrab.Kterého jsme se zbavili po aplikaci strongholdu.Nyní asi po 3 týdnech začal polehávat a bolelo ho kakání.Hned jsem šel k veterináři a ten řekl,že je dost možné že je to změnami zima-jaro.Jenže mi to nedalo a zjistil jsem.Že ho nakonec bolí i samotné čůrání.ještě ten den jsem za ním šel znovu s tím že to má i u čůrání.Dal mu nějaká antibiotika pomocí injekce přímo na tyto problémy s vyměšováním.Jenže druhý den (dnes) se stav nějak nelepší a připadá mi horší.Má teď k večeru 60 vdechů za minutu.Mám docela strach.Ráno hned jdu k vetovy.Jen jestli tohle někdo nezažil. :(.Děkuji předem Ps: je to moje první fretka :cry:
kubik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 bře 2014, 00:49

Re: Fretka špatně dýchá

Příspěvekod kubik » 07 bře 2014, 13:10

Změnili jsme veterináře a ten hned poznal že má šelest na srdíčku a infekci na plicích.prý jsem nic nezanedbal.Jelikož neměl do teď žádné příznaky.Takže jestli se vám něco takového stane.Víte co s tím.Držte mi palce.Má antibiotika
kubik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 bře 2014, 00:49

Re: Fretka špatně dýchá

Příspěvekod Patty » 08 bře 2014, 18:32

Držíme palce a tlapky.
Patty
 
Příspěvky: 66
Registrován: 27 lis 2010, 16:07
Bydliště: Hanušovice

Re: Fretka špatně dýchá

Příspěvekod majda » 11 bře 2014, 07:57

Taky držím palce aby byl freťáček co nejdříve zdráv.....odkud ho máš?
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: Fretka špatně dýchá

Příspěvekod kubik » 12 bře 2014, 16:58

Zápal plic už je tak nějak v pohodě,dostává každý den 3 injekce s antibiotiky.Horší je to srdíčko.Prostě to nezvládá a dělá se mu voda na plicích.Máme teď prášky na to.Uvidíme.Snad to bude ok. :( . http://www.fretciklubicko.estranky.cz/
kubik
 
Příspěvky: 3
Registrován: 07 bře 2014, 00:49

Re: Fretka špatně dýchá

Příspěvekod majda » 14 bře 2014, 23:47

Kubíku kolik mu je? Ale neboj, i s ENapem fretka zvládá žít docela dlouho...
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice


Zpět na Nemoci fretek

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron