Začátky , kočka a fretka , klec atp ....

Nenašli jste odpověď ve Fretčím FAQ?
Než si fretku pořídíte, raději se zeptejte opravdu na všechno!
Nevíte, jestli ke své první pořídit i druhou, třetí... ? Ptejte se tady.
Pravidla fóra
Nenašli jste odpověď ve Fretčím FAQ?

Než si fretku pořídíte, raději se zeptejte opravdu na všechno!
Nevíte, jestli ke své první pořídit i druhou, třetí... ? Ptejte se tady.

Začátky , kočka a fretka , klec atp ....

Příspěvekod Mickey » 04 čer 2012, 19:23

Zdravím toto fórum ,
velice rád bych si pořídil fretku , ale před koupí bych měl několik otázek:
1)Soužití starší kočky(11let) a fretky dohromady ...
co se té kočky týče žije převážně venku , ale má přístup i domů , kde většinou tráví večery .
2)Klec
Jakou volit klec ? Mám jěště po potkanovi klec 60x50 s možností patra , ale příjde mi to velice malé , pletu se ? Voliéra letní by šla ?
3)True or false
Zajímalo by mě jak necháváte Vaše fretky pokud zrovna nejste doma ? Co jsem pochopil , tak fretka by měla mít celý den přístup do místností stejně jako kočka .
4)Kde koupit ..
Nevíte o nějakém chovateli v Králove-hradeckém okrese (nejlépe v HK) ? Jak jsou na tom zverimexi ?
5)Vybavení
Kdybyste měli linky na dobré vybavení , jídlo atd ...
6)Pro začátek jedna , nebo dvě
....


Děkuji Mickey
Mickey
 
Příspěvky: 1
Registrován: 04 čer 2012, 18:20

Re: Začátky , kočka a fretka , klec atp ....

Příspěvekod PxNxDx » 04 čer 2012, 21:09

na všechno co se ptáš tu jsou již založená témata. Vypisovat to do podrobna nemá cenu. projdi si pořádně fórum ;)
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Začátky , kočka a fretka , klec atp ....

Příspěvekod martina » 04 čer 2012, 21:39

Mickey píše:1)Soužití starší kočky(11let) a fretky dohromady ...
co se té kočky týče žije převážně venku , ale má přístup i domů , kde většinou tráví večery .
2)Klec
Jakou volit klec ? Mám jěště po potkanovi klec 60x50 s možností patra , ale příjde mi to velice malé , pletu se ? Voliéra letní by šla ?
3)True or false
Zajímalo by mě jak necháváte Vaše fretky pokud zrovna nejste doma ? Co jsem pochopil , tak fretka by měla mít celý den přístup do místností stejně jako kočka .
4)Kde koupit ..
Nevíte o nějakém chovateli v Králove-hradeckém okrese (nejlépe v HK) ? Jak jsou na tom zverimexi ?
5)Vybavení
Kdybyste měli linky na dobré vybavení , jídlo atd ...
6)Pro začátek jedna , nebo dvě
....
Děkuji Mickey


jen stručně:
1) velmi problematické, pravděpodobně se budou nesnášet, možná prát, nejspíš je budeš muset držet od sebe
2) nepleteš; ano, ale pokud bude fretka mimo dům, velmi pravděpodobně na ni časem "zapomeneš". má takový "domácí mazlíček" ještě smysl?
3) v kleci; false (pochopil jsi špatně)
4) bohužel nevím; zverimex určitě ne, do zverimexu strčí svoje mláďata jen hovado, nikoli chovatel, rozhodně nepodporovat
5) nejdřív si pročti stránky http://www.fretka.cz, jaké vybavení a krmivo je vhodné, na netu si už pak snadno najdeš všechno sám, prodejců je celá řada
6) výše uvedené stránky - nové články - jednu nebo víc fretek?...

7) - ležatá osma (neumím naklapat)... jak píše pxdxnx, "vše bylo řečeno", než se pustíš do chovu, prosím pročti si co nejvíc informací. fretka je velmi velmi svérázné zvíře, výrazně JINÉ než kočka nebo pes. útulky, které kvůli fretkám vznikly, a které se s železnou pravidelností plní k prasknutí, jsou nezvratným důkazem, že nejsou zvíře pro každého.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most


Zpět na Naše první fretka... a naše první druhá fretka, ano či ne?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron