Video: Abby a Albi

Nenašli jste odpověď ve Fretčím FAQ?
Než si fretku pořídíte, raději se zeptejte opravdu na všechno!
Nevíte, jestli ke své první pořídit i druhou, třetí... ? Ptejte se tady.
Pravidla fóra
Nenašli jste odpověď ve Fretčím FAQ?

Než si fretku pořídíte, raději se zeptejte opravdu na všechno!
Nevíte, jestli ke své první pořídit i druhou, třetí... ? Ptejte se tady.

Video: Abby a Albi

Příspěvekod adampoor » 01 dub 2013, 10:39

Ahojte. Chcel by som sa vas opytat na vase nazori na moje dve fretule. Vo videu su Abby(Ebuso) je to kastrovany samcek jedinacik az do chvile kym nedosla k nam Albinka. Albinka je 10 mesacna samicka prave v puberte a uz pomali treti tyzden v ruji. Niekedy to medzi nimi vyzera ako hra a niekedy ako keby ten druhy bol mys a treba ju zlikvidovat. Uz druhy den su spolu v klietke co sme sa odhodlali ich tam dat po troch tyzdnom nahanania sa po izbe.
Prosim pozrite si videa a povedzte mi vase nazori. Dakujem

https://www.youtube.com/watch?v=W7231-cmuH4
https://www.youtube.com/watch?v=bk7ZLEdhkpI
https://www.youtube.com/watch?v=gtYb7jxK9ic
https://www.youtube.com/watch?v=If95d_EouWA
Uživatelský avatar
adampoor
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 bře 2013, 13:27

Re: Video: Abby a Albi

Příspěvekod martina » 01 dub 2013, 11:07

samičce se ataky samce zřetelně nelíbí a je dost krutý ji nechat takhle trápit. dokud si hrajou, ano, ale jakmile se jí to přestane líbit a začne ječet, bez možnosti se kamkoli schovat, měli byste zasáhnout. časem se to snad ještě srovná, když už teď spolu dokážou občas vyjít, ale zatím by měla mít možnost se v klidu proběhnout a pohrát si, aniž by neustále odrážela jeho útoky.

ad říje - je nejvyšší čas ji nechat samičce ukončit.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Video: Abby a Albi

Příspěvekod adampoor » 01 dub 2013, 11:48

Praveze samicka vobec nepisti. Ten kdo pisti je samcek a on ju odvsadial vyhana. Ona aj ked za nim ide tak on ju odtlaci. Ked je samcek v klietke a ide spat tak ona ide za nim si lahnut a on ju vytlaci.oni sa ani moc nekusu len on zacne nanu piskat.
Uživatelský avatar
adampoor
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 bře 2013, 13:27

Re: Video: Abby a Albi

Příspěvekod martina » 01 dub 2013, 14:01

aha, tak to z videa není poznat, jen je vidět, že samička se snaží prchnout. takže prchá před ječákem samečka :o)
no, platí předchozí, nechat je oba v klidu proběhnout, ale pokud se v kleci snesou, nechala bych je tam spolu, zvyknou si. kluk je z toho auf, že mu někdo narušil výsostné území. dohlédněte jen na to, aby samičku nerval příliš drsně. jestli je jen oslintaná, je to ok.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Video: Abby a Albi

Příspěvekod adampoor » 01 dub 2013, 14:06

Dakujem. V klietke sa ako tak zneasu. Ona chce s nim spinkat dnes sa jej to aj podarilo ked on zaspal tak ona si lahla nanho a tak spinkala. Len raz zacas nanu zapisti. Kusat ju nekuse on len pisti on nekuse skoro vobec to az vtedy ked ona ho kusne a nechce pustit tak vtedy ukaze ze aj on ma zuby. Este by som chcel vediet ze v klietke maju mat dve misky s jedlom a pitim alebo staci im spolocna?
Uživatelský avatar
adampoor
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 bře 2013, 13:27

Re: Video: Abby a Albi

Příspěvekod martina » 01 dub 2013, 20:51

normálně stačí jedna, nic nezkazíš, když jim tam dáš zatím po dvou, zejména pítek je lépe víc než míň.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Video: Abby a Albi

Příspěvekod adampoor » 01 dub 2013, 20:59

Tak neham im jednu. Na vodu maju taku velku. Po dnesnom dni uz su k sebe kamaratskejsi. Uz aj teraz na sebe spinkaju. Ona si na neho stale lahne a tak hajaju. Predtym ked ju zacitil tak ju vytlacil ale teraz mu to uz vobec nevadi a to je s nim v jeho najoblubenejsom vaku. Takze dnes urobili pokrok. Uz len nech sa zacnu pekne hrat a budem najstastnejsi.
Uživatelský avatar
adampoor
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 bře 2013, 13:27


Zpět na Naše první fretka... a naše první druhá fretka, ano či ne?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron