První Fredy =)

Nenašli jste odpověď ve Fretčím FAQ?
Než si fretku pořídíte, raději se zeptejte opravdu na všechno!
Nevíte, jestli ke své první pořídit i druhou, třetí... ? Ptejte se tady.
Pravidla fóra
Nenašli jste odpověď ve Fretčím FAQ?

Než si fretku pořídíte, raději se zeptejte opravdu na všechno!
Nevíte, jestli ke své první pořídit i druhou, třetí... ? Ptejte se tady.

První Fredy =)

Příspěvekod jeszterka23 » 19 úno 2014, 17:19

Ahoj lidi už delší dobu zvažuji pořízení fretky příbytek a vše není problém, ale spíš jsem nenašla (nebo přehlédla) přesnější zodpovězení ohledně toho či snášejí častější přesuny třeba autobusem/ vlakem / metrem v rozmezí třeba 2 hodin celkově.

Přijde vám osobně nějaké pohlaví přítulnější? třeba i po kastraci mladé neplánuji.
Díky ;)
jeszterka23
 
Příspěvky: 2
Registrován: 19 úno 2014, 17:12

Re: První Fredy =)

Příspěvekod Aniii » 20 úno 2014, 09:58

Ahoj, obecně fretky zvládají přepravu bez problémů. Na delší cesty bych ti doporučila vybavit si přepravku záchůdkem a miskou se žrádlem, aby tam měla veškerý komfort. Záchod uděláš snadno z nějaké misky, kterou do přepravky vmontuješ, nebo například já mám zadní část přepravky oddělenou takovou tou stříbrnou páskou a za ní normálně nasypu stelivo. Také je dobré mít v přepravce závěsný pelíšek - hamak. Nefretkaři, když vidí mojí přepravku, tak tvrdí, že je to luxusní garsonka s palandou :) Ale moje fretky v ní zvládnou každou cestu i sebedelší a když jsem měla jen jednu, tak v ní trávila i víkendy (myslím tím přes noc, většinou na chatě či na delším výletu, takže přes den běhala venku).

Jinak o rozdílech pohlaví má každý chovatel svůj názor a upřímně záleží spíš na osobnosti fretky než na pohlaví.
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha


Zpět na Naše první fretka... a naše první druhá fretka, ano či ne?

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron