nováček a zachránce

nováček a zachránce

Příspěvekod mvauto » 10 lis 2012, 21:17

Zdravím všechny a potřebuji poradit. Vždycky jsem chtěl fretečku ale nikdy nebyl čas který by se jí dal věnovat, nyní jsem začal podnikat a času je až až. O fretce jsem sice hned neuvažoval ale mám možnost jednu zachránit před umrznutím. Rodiče jedné slečny se rozhodli mazlíčka zakázat kvůli učení, což nepochopím a má zkončit vypuštěn na poli. Ihned jsem bez přemýšlení řekl že se ho ujmu a tak teď potřebuji rady. Je to tříletý freťák, nemám ani tak ztrach z výchovy jako spíš potřebuji radu jak nechat očkovat. Řešil jsem to přes známou a majitelka prý nemá ani očkovací průkaz!!! Co všechno mám preventivně zajistit?? Děkuji moc za rady a přeji hezký večer, Vláďa
mvauto
 
Příspěvky: 1
Registrován: 10 lis 2012, 21:08

Re: nováček a zachránce

Příspěvekod Janda » 10 lis 2012, 22:08

Asi v prvni rade ti podekuju za fretecku ktere zachranis zivot.Tohle vazne nepochopim a podle toho co pises se asi moc dobre u nich asi nemela.Co nejdriv bych s fretackem asi zasla na veterinu aby ho vet prohledl jestli je v poradku a v jakem stavu a po domluve snim asi nechala naockovat.
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: nováček a zachránce

Příspěvekod majda » 11 lis 2012, 03:01

Vláďo, je super že ses rozhodl freťáka zachránit...je opravdu potřeba s ním dojít někam na veterinu a zjistit v jakém je zdravotním stavu, pokud bude všechno ok, nechat ho naočkovat podle tohohle schématu http://www.fretka.cz/doporucena-ockovani-fretek/. Dej vědět, jak jste na tom :-)
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice


Zpět na Jiná pomoc pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron