Pojištění tchoříka

Pojištění tchoříka

Příspěvekod Fiji » 13 bře 2013, 19:21

Zdravím,

nevíte jestli nějaká pojišťovna nbízí pojištění pro fretky?

díky :)
Fiji
 
Příspěvky: 9
Registrován: 16 led 2013, 17:36

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod graciijka » 14 bře 2013, 11:01

Ahoj.
Co jsem tak koukala, nabízí se pojištění především pro psy, kočky, koně a hospodářská zvířata.
Fretku ti podle mě nepojistí, protože by z toho neměli užitek a není tak vysoká poptávka.
Operace psa se leckdy šplhá do desetitisíců. U fretky podle mě nepředpokládají, že by byly tak vysoké výdaje, nebo jí prozatím nezařadili, ačkoli to je třetí nejchovanější šelma v ČR.
Žofka, Lentilka, Hopík, Speedy, Markus
Uživatelský avatar
graciijka
 
Příspěvky: 118
Registrován: 27 lis 2010, 11:18
Bydliště: Praha

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod Janda » 14 bře 2013, 20:28

Ja teda nevim presne,ale nedavno byla u nas pani od pojistovny a jen tak jsme se bavili a prisla rec na psa tak pani hned jestli ho nechci pojistit atd....a ja jen z legrace protoze jsem mela fretecku nemocnou a stalo nas to moc korunek tak jsem rekla ze bych spis potrebovala pojistit fretky.No a pani na to,ze by se to urcite nejak dalo udelat. :) Pani byla od Ceske pojistovny.
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod Aniii » 14 bře 2013, 20:47

česká pojišťovna fretky nepojišťuje jelikož se nedožívají dle nich vysokého věku, nejsou pro ně rentabilní a navíc by to bylo velmi drahé pojištění
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod Janda » 15 bře 2013, 23:03

Nevim no takhle mi to bylo receno ;)
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod Aniii » 16 bře 2013, 07:22

já jsem jím položila tento dotaz, resp více neživotním pojišťovnám, a z české mi přišla tahle odpověď s tím, že pojistit jdou jako součást pojištění domácnosti, takže v případě požáru, povodně, zloděje, ale to není to, co bychom chtěli. dlouhá léta jsem pracovala v pojišťovně (životní, tam zvířata neřeší) a tak mi naši matematici vysvětlili, že je to pro pojišťovny velmi rizikové a drahé, nikdo by tolik platit nechtěl. většina lidí o fretkách nic neví a proto nejsou ani takovéto produkty.
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod ŽoFiRo » 16 bře 2013, 17:05

taky mi nabízeli pojištění fretek u český... a tu rok starý příšpěvek z jiného fora:
Ahojky,zdravím všechny milovníky fretek,povedla se nám úžasná věc - podařilo se nám pojistit našeho fretčího kluka - pojištění veterinární péče-nemoc,úraz.Doposud bylo možné takto pojistit pouze psa nebo kočku.Nyní je toto pojištění dostupné také pro fretky . Posílám odkaz na zástupce České pojištovny pro více info - jiri.rak@ceskapojistovna.cz.Fretkám zdar Pája.
http://forum.fretky.cz/zeptejte-se-na-c ... tml#p30012
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod Demi » 17 bře 2013, 21:18

Nedavno se přítel ptal kamarádky, která v Český spořitelně pracuje. A prý by fretka pojistit šla. Ale musí být čipovaná, také musíte mít doklad od veteřináře s číslem čipu, očkovák, občanku a jestli bylo ještě něčeho třeba, už si nepamatuji.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Pojištění tchoříka

Příspěvekod Fiji » 22 bře 2013, 13:30

Tak jsem v kontaktu s p. Rakem s České Poj., pojištění sjednat lze, až budu vědět více, dám vědět.
Fiji
 
Příspěvky: 9
Registrován: 16 led 2013, 17:36


Zpět na Jiná pomoc pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků