Terezka

Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.
Pravidla fóra
Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.

Terezka

Příspěvekod PxNxDx » 11 črc 2012, 17:24

Chtěla jsem Terez udělat nějakou pěknou černo-bílou fotku, nějak krásně se s ní rozloučit, ale ani teď nevím co k tomu říct. Jsem plná myšlenek, pocitů a neumím je formulovat. Jediný co vím, že Terez už tu s námi není. Je mrtvá!
Nedochází mi, že MOJE Terezka je ta slaboučká freťulka, která s námi jela do Prahy... ta co už jí nefungovali ledviny a selhával zbytek. Ta, kterou jsem musela nechat uspat... ta co mi usínala v náručí...
Takhle si Terez pamatuju já:
divoška co na sebe nenechala sáhnout, prokousla komukoliv cokoliv, vyskočila kamkoliv, guma, plyš není překážkou.. schovávala si plyšáčky pod stůl, milovala balonek na ňaminky, měla ráda hamáčky, neměla ráda dotek, chtěla bejt volná a svobodná... vždycky se mnou bojovala.. a bojovala statečně až do konce...
ještě v Pondělí ráno sama jedla, pila.. už téměř nechodila... ale i po cestě do Prahy se po mě ohnala... jen na veterině musela boj vzdát...
strašně si vyčítám, že jsme tam nejeli dřív... vyčítám si, že kvůli mě musela trpět bolestí...
první freťule, která odešla...není to fér... 4roky nejsou žádnej věk a Terez byla divokej nezmar, kterej tu měl s námi být alespoň 10let... Terez si nás sama před 4lety našla a stejně rychle nás i opustila...
CHYBÍŠ MI.... a BUDEŠ MI CHYBĚT TEREZKO. Nikdy jsem si to takhle ani nepředstavovala... MÁM TĚ RÁDA!!!
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Terezka

Příspěvekod Johana » 11 črc 2012, 19:20

Bože je mi to tak strašně líto, Terezka byla taková bojovnice...brečim a zapaluji ji svíčku na cestu za Duhový most. Terezko pozdravuj tam Vlňáka a všechny naše zvířátky , která tam na nás čekají.

A Ty si nic nevyčítej! Udělalas pro Terezku vše co jen šlo! I kdybys byla jela do Prahy o pár dní dříve, i tak by ji už nebylo v tomto stavu pomoci. Drž se, myslíme na Tebe.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Terezka

Příspěvekod majda » 11 črc 2012, 21:40

Je mi to moc líto, čtyři roky je fakt málo. Řekla Vám Chylda co bylo příčinou?
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: Terezka

Příspěvekod PxNxDx » 11 črc 2012, 22:36

Ve chvíli, kdy viděla Terez na tom byla tak špatně, že nešlo určit primární příčinu
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Terezka

Příspěvekod Renn » 11 črc 2012, 23:36

Milá Terezko, za duhovým mostem si sjednej stejný pořádek, jako jsi to nonšalantně dovedla celé ty roky tady, po boku Aslan, Toňulky a té nejlepší paničky, kterou sis mohla přát. Peti, drž se, i když je to těžké. Sama jsem nedávno prožívala odchod Kengouška (17 měsíců), moc dobře vím, jak svíravě a prázdně to bolí. Tečou mi slzy stejně jako Vám. Mysli na to, že Terezku již nic nebolí a hlavně na to, jak úžasná freťulka to byla. Bolest bude s dalšími dny a týdny menší, smutek rozháněj hraním a mazlením kožíšku Toňulky a Aslan.

Přidávám se k ostatním a zapaluji Terezce svíčku na cestu za duhový most plný nekonečného fretčího skotačení.
Renn
 
Příspěvky: 61
Registrován: 19 led 2011, 09:18
Bydliště: Olomouc

Re: Terezka

Příspěvekod pinina » 12 črc 2012, 06:02

Je mi to moc líto, bulim tady jako želva :cry: Těžko se mi hledají slova... Myslím na tebe, aby tě to brzy přebolelo. Terezku už nic nebolí a prohání se za duhovým mostem s ostatními fretečkami. Udělala jsi pro ni, co bylo v tvých silách. Drž se a slzičky otři do kožíšků Aslanky a Toňulky.
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň

Re: Terezka

Příspěvekod martina » 12 črc 2012, 10:59

terezky je mi moc líto a doufám, že těm dalším připravila méně strastiplnou cestu.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Terezka

Příspěvekod Janda » 12 črc 2012, 11:44

Terezko pozdravuj moji Kittynku odesla ve stejny den jako ty a take ve ctyrech letech.
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Terezka

Příspěvekod PxNxDx » 12 črc 2012, 14:18

Marti doufám, že ty další nic takového nepotká.
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Terezka

Příspěvekod Lída » 12 črc 2012, 15:53

Slzy tečou a slova nikde. Snad jen, držte se...
Svíčka hoří...
Lída
 
Příspěvky: 39
Registrován: 28 lis 2010, 16:33

Re: Terezka

Příspěvekod pišta » 12 črc 2012, 17:15

Svíčka hoří, slzy tečou. :cry: Pozdravuj Pištu, taky mu byly čtyři, když náhle odešel.
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec


Zpět na Pro tři z andělů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků