Kočka Vánočka

Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.
Pravidla fóra
Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.

Kočka Vánočka

Příspěvekod Marketa » 28 srp 2012, 18:02

Dnes jsme se museli rozloučit s naší kočkou Vánočkou. Druhou otravu myší během pár měsíců už nezvládla a po dlouhém utrpení i pobytu v nemocnici jsme se rozhodli trápení ukončit.
Zakazuje a rozmazává se každá hovadina, ale že by se měly zakázat jedy na myši, protože to odskáčou i jiná zvířata, na to zatím nějak nikdo nepřišel...
Vánočka už je za duhovým mostem se svou nejlepší kamarádkou, trojbarevnou Paštikou, která nás opustila před 4 lety ve stejnou dobu z téhož důvodu.

Snad je s nimi i můj nejdražší tchořítek, mé první dítě, Vendelín a kocour Dlahour - všichni se znali, nikdo tam tedy nebude sám...
Marketa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 lis 2010, 15:15

Re: Kočka Vánočka

Příspěvekod pišta » 28 srp 2012, 18:09

Svíčka hoří, už je jim všem dobře.
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Kočka Vánočka

Příspěvekod Johana » 28 srp 2012, 20:04

Markéto, je mi to hrozně líto!
Zuřim a brečim nad lidskou blbostí a ignorací!

Vánočko pozdravuj za Duhovym mostem všechny své kamoše: Paštiku a Dlahoura a taky Vendelína a Vlňáka....budou si tam s tebou hrát a budeš šťastná.

Markéto drž se, myslím na tebe.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Kočka Vánočka

Příspěvekod silva » 28 srp 2012, 21:17

Jé, to je mi líto....
Moc mi to připomnělo starý časy, jak jsi vždycky psávala o Vánočce a Paštice a my se ti smály, že příště budeš mít kocoura Rohlíka. Jak se vám daří? Vilda už je asi docela velkej kluk, což?
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: Kočka Vánočka

Příspěvekod Marketa » 29 srp 2012, 00:03

Holky, moc děkuju za účast - kam jinam se s takovou bolavou věcí obrátit, že?
Nebyla jsem tu strašně dlouho, ale zas to napravím.
Vilíkovi byly před pár týdny tři roky, no a Anežce bude v listopadu na Dušičky rok :)
Ze zvířat mi zbyl jen jednooký Žižka - kocour kamarád, který mi vychovává děti, neurotická, stařičká Cibule a leguán Matýsek.
Zmetkounstvo mě vytěžuje zcela...

Nicméně ještě mám 8 koček u opuštěněho kravína, sem tam kotě (ale část se mi podařilo vykastrovat), takže nuda rozhodně není a rodičák taky neutrácím jen za uřvance.
Mohu však spolehlivě prohlásit, že kdo neměl za bezdětna tchoře, není dokonale připraven na děti (a naopak :) ), díky Vendelku!!!
Marketa
 
Příspěvky: 17
Registrován: 27 lis 2010, 15:15


Zpět na Pro tři z andělů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 návštevníků