Montýsek

Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.
Pravidla fóra
Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.

Montýsek

Příspěvekod cinderella » 10 říj 2012, 20:03

Tak jsme se dnes s těžkým srdcem rozloučili s naším prvorozeným, milovaným Montýskem. Montýsek bojoval statečně několik let s inzulinomem, ale dneska už to bohužel nezvládl. Museli jsme pravidelně krmit, dopovat glukopurem, ale dneska jsme ho našli se záchvatem, ze kterýho se neprobral ani s těžkým glukopurovým dopingem. Po skoro hodinovým v podstatě kómatu už jsem neměla to srdce nechávat ho trápit dál a nechala jsem ho jít...

Montýsek mi bude neskutečně chybět, byl můj první, nejkrásnější, nejmilejší, prostě miminko... ale naštěstí mám pořád ještě další dva kožíšky, kteří mi moc pomáhají a samozřejmě úžasnýho manžela, kterej je tu pro nás.
Uživatelský avatar
cinderella
 
Příspěvky: 59
Registrován: 27 lis 2010, 10:52
Bydliště: Praha

Re: Montýsek

Příspěvekod pišta » 10 říj 2012, 20:56

Zapálily jsme svíčku na cestu. Otři slzy do kožíšků,už je mu lépe a nic ho nebolí.
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Montýsek

Příspěvekod martina » 10 říj 2012, 21:44

to je mi moc líto, veroniko. držte se - oba.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Montýsek

Příspěvekod cinderella » 11 říj 2012, 08:16

Dík Marti. Snažíme se, ale pro mě jsou kluci jak mimina, jsem na prášky... Když jsem ráno viděla prázdnej pelíšek, kde Montýsek spinkal, tak jsem šla do kolen. Nemít Grayíka a Tobýse, zvládala bych to horko těžko... Hrozně mi chybí prdelka moje opelichaná....
Uživatelský avatar
cinderella
 
Příspěvky: 59
Registrován: 27 lis 2010, 10:52
Bydliště: Praha

Re: Montýsek

Příspěvekod silva » 11 říj 2012, 11:04

Jé, Veroniko, to je mi moc líto!
U té první fretky je to podle mě úplně nejtěžší, na Freda dodneška strašně často vzpomínám, jenom to už s časem tak moc nebolí. Ale chce to ten čas.
Každopádně, pro Montýska jste udělali, co jste mohli, zvládali jste to obdivuhodně dlouho a báječně, měl se s váma krásně.
Drž se!
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: Montýsek

Příspěvekod Janda » 11 říj 2012, 19:16

Vsichni prejeme uprimnou soustrast.Vim co citite pred par mesici mi take odesla moje prvni fretulka Kittynka po dlouhe nemoci a do ted se z toho nemuzu dostat i pres to ze mam jeste dalsi 3 fretule.Asi take hodne dela to,ze clovek si s prdelkama zazil hodne trapeni a trpel s nima u kazde bolistky.At v nebicku Montysek pozdravuje moji milovanou Kittynku.Placu tu za oba :cry:
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Montýsek

Příspěvekod cinderella » 12 říj 2012, 08:24

Díky moc za oporu, mimo fretkaře na mě většina lidí kouká jak na cvoka a akorát poslouchám komentáře o tom, jak je tohle prostě život a že si musim zvyknout... Nezvyknu... Časem se s tím srovnám, to je jasný, ale se ztrátou člena rodiny je vždycky těžký se poprat a já neumim brát domácí mazlíčky jako hračku, která prostě jednou dosouží. Takže děkuju všem, co jsou s náma.
Uživatelský avatar
cinderella
 
Příspěvky: 59
Registrován: 27 lis 2010, 10:52
Bydliště: Praha

Re: Montýsek

Příspěvekod Janda » 12 říj 2012, 21:50

To jsou presne moje slova az mam husi kuzi.Uz to budou 4 mesice co jsem o Kittynku prisla a moc to zatim neprestava :cry: Nechala jsem si udelat vzpominkovou tabulku s foteckou u ktere ma kyticku a svou milovanou mysku.Obcas ji tam zapaluji svicku.
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem


Zpět na Pro tři z andělů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků