Joshík

Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.
Pravidla fóra
Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.

Joshík

Příspěvekod Magnum » 05 srp 2013, 21:48

Bohužel mám opět moc špatnou zprávu. V pátek 2.8.2013 nás navždy opustil ve věku 8 let a 4 měsíců náš milovaný Joshík. Po pár měsících následoval svého bratříčka Kimečka do fretčího nebíčka.
Celou dobu na dovolené byl v pohodě ! Spokojeně se na travičce procházel. Už dostával svůj oblíbený meloun a jen si mlaskal. Týden před koncem dovolené se to radikálně změnilo. Nechtěl běhat, jen si přišel pro meloun nebo banán a hned chtěl jít spát do pelíšku. Začal ztrácet rovnováhu a to už jsem cítil, že je zle nedobře.V UT 30.7. už nechtěl sníst ani granule. Musel jsme mu je rozmáčet a to si druhý den trošku vzal. Jen pil a to ještě málo. Začal jsem mu dávat pití stříkačkou ( roztok vody a Glukopuru ). Vůbec se mu to nelíbilo a bránil se. Ve ČT 1.8. jsem mu dával pít co 3 hodiny a snažil se do něho dostat nějaké rozmočené granule. Šlo to velmi těžce. Už nemohl ani vylézt do misky a udělat tam potřebu. Čural a kakal do spacáku, tam kde spal. Několikrát denně jsem mu ho musel vyměňovat, aby byl s suchu. Nechtěl jsem si to přiznat, ale bylo jasné, že to nebude dlouho trvat. Chudáček mi hubnul před očima. Tělo už nemohlo bojovat s nemocí. Po každém pití jsem si ho nechal v náručí a spolu jsme si jen tak v klidu seděli venku v přírodě. Spokojeně mi ležel na rameni a koukali jsme na sebe. Myslím, že nám oběma bylo jasné, co nás čeká.
V PÁ 2.8. ráno už ani nezvedl hlavičku, když jsem za ním přišel a podíval se do spacáčku. Odmítal vodu a já si vzpoměl na Kimečka. Ten mi dal také najevo, že už se nechce dál trápit. Jel jsem do Jindřichova Hradce k veterinářce na poradu, ale bylo mi jasné, že není žádná pomoc, ani východisko. Byl jsem s ním do poslední chvilky. Cítil mě do poslední chvilky a určitě byl v klidu, bez stresu.
Vzali jsme ho domů, v neděli jsme ho dali spinkat ke Kimečkovi na zahradu u dcery. Jak společně žili skoro 8 let, tak budou i společně odpočívat.
Je hrozné, jak většina našich milovaných freteček odchází do fretčího nebíčka. Tam se společně honí a užívají si klidu a pohody. Už je nic nebolí a jsou v klidu.
Prosím, zapalte mu na jeho cestu svíčku a vzpomeňte si na našeho milovaného Joshíka.
Uživatelský avatar
Magnum
 
Příspěvky: 25
Registrován: 27 kvě 2011, 21:27

Re: Joshík

Příspěvekod pišta » 06 srp 2013, 17:03

To je smutné :cry: Svíčka hoří, pozdravuj tam našeho Pištu. Držte se.
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Joshík

Příspěvekod pinina » 07 srp 2013, 08:06

Je mi to moc líto, držte se... :cry:
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň

Re: Joshík

Příspěvekod Johana » 13 srp 2013, 07:40

Kimeček a Joshík si teď budou na věky hezky hrát. Drž se a nesmutni...vím že je to moc těžké. Ale oni ti určitě pošlou chlupatý kožíšek pro radost. Tak, jak mně poslal Vlňák Kožicha.
Hodně sil!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR


Zpět na Pro tři z andělů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron