Bonnie-Zuzanka

Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.
Pravidla fóra
Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.

Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod nereida » 27 říj 2013, 21:20

dne 23.10. v 17hod. naposledy vydechla moje Bonnienka

Od pondeli 21.10. spatne jedla a hodne mocila.Toho osudneho dne mi vola spolubydlici, ze Bonnie lezi v kleci na podlaze, nehybe se a nemuze ji probudit...ze neco neni v poradku upozornila jeji boxerka Eliska, ktera knucela a vyvadela u klece, coz nikdy neudelala.
Bude to znit asi strasne, ale v tu chvili mi bliklo hlavou "Bonnie umira"
Pote co jsem prisla domu, se Bonnie na chvilku vzpamatovala, ale mela skleneny pohled, horke telicko a hodne ji padaly chlupy.... Nasedly jsme do auta a jely na veterinu. V tu chvili zacala byt opet letargicka.
Po konzultaci s lekarkou jsem ji nechala uspat...spatna funkce ledvin, teplota, srdecni vada, extremni padani srsti
Je mi to hrozne lito, ale v tu chvili mi to prislo jako nejlepsi reseni...trapeni zazila asi dost (mlade od Tomase) a ja chtela, aby umrela dustojne a se mnou.
Do posledni chvile sem ji drzela v naruci a mluvila na ni...slzy prisly pote, co usnula, do te doby si zaslouzila abych byla silna, protoze ona byla take, kdyz me prijala jako rodinu.
Bonnie a Ichi
Uživatelský avatar
nereida
 
Příspěvky: 53
Registrován: 27 lis 2010, 18:51
Bydliště: Chomutov, České Budějovice

Re: Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod Tomas » 27 říj 2013, 23:49

je mi lito ze umrela.... ale nemate pravo me pomlovat u me netrpela!!!! uz laskave prestANTE S TEMA POMLUVAMA!!!

mladata u me neptrpeli beli vse co meli mit dokonce jsou pomahal i s porodem tak prestamte
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod nereida » 28 říj 2013, 10:08

Faktem je, ze se ke mne Bonnie dostala jako kousava, nesocializovana fretka, ktera se bala jakehokoliv kontaktu s clovekem ci jinem zivocichem.
Byla extremne malinka, nemela ani pul kila...dusledek ceho to muze byt?! Zlamane spicaky a nekolikrat zlomeny ocasek!!!
Bonnie a Ichi
Uživatelský avatar
nereida
 
Příspěvky: 53
Registrován: 27 lis 2010, 18:51
Bydliště: Chomutov, České Budějovice

Re: Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod Tomas » 28 říj 2013, 18:11

tak to mi nápis jak oskud ji máš možná nemáš odeme a nebo to nebilo mladé maladata jsem měl vimazleni a tlustocky můžeš si chakt plést fretku kterou jsem jen poslal dál od spatnich lidí těch bílo pár ... nápis kde odkud si ji máš prosím
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod Tomas » 28 říj 2013, 18:29

a navíc ti to může potrvrdit veterinarka protože jsem ke ockoval a ona je kontrolovala nejsi náhodou z prahy ? tam jsem posílal jedno ale státy moje mladé protože bivali majitelé po několika letech se ho chtěli zbavit tak jsem ji po letech vzal zpět ale tu jsem neměl ani doma hned co mi ji předali já ji předal holce co ji vezla do prahy ta myslím že bílá kousava a vihubla ale já za to nemohl měli ji několik let jiní lidí.. já ji mal v ruce jen hodinu...
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod Tomas » 28 říj 2013, 19:16

tak to fakt nak prehanis takovidle mlade jsem nemel fakt si to pletes..
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Bonnie-Zuzanka

Příspěvekod PxNxDx » 29 říj 2013, 08:48

je mi to moc líto, ale v tu chvíli to bylo opravdu jediné a správné řešení :( Taky jsme zažili selhávání organismu a ani nejlepší veterinář s tím nic nezmůže, když už s tím nic dělat nejde :(
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov


Zpět na Pro tři z andělů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron