Aslanka

Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.
Pravidla fóra
Rozloučení se všemi, které máme stále rádi, i když fyzicky odešli.

Aslanka

Příspěvekod PxNxDx » 29 pro 2013, 14:42

I Aslanka, moje láska, musela letos o Vánočních svátcích odejít...Vánoc se nedožila...

od srpna jsme jezdili na veterinu průběžně s různými problémy každý týden. 21.prosince Aslan dostala průjem, během dne naprosto sešla, nejedla, nepila, neudržela se na nožkách... jen ležela a spinkala.. asi měla bolesti bříška, neboť občas zaplakala a popolezla o kousek dál. Celou noc jsme byli spolu.. zahřívala jsme jí v posteli, protože ztrácela teplotu...
ráno jsme vyrazili na pohotovost, dostali ATB, probiotika, dietní konzervu a zavodňovací injekci s tím, že je vysílená. Pokusíme se zastavit průjem a uvidíme, zda se zlepší...
průjem ustal, ale Aslan se líp neudělalo... už neplakala.. ale taky moc nespinkala.. jen ležela a koukala na mě.. další dlouhá a bezesná noc.
23.prosince jsme vyrazili na veterinu, kde testy moči ukázali přítomnost krve.. rozbor krve zjistil přespříliš sníženou hodnotu červených krvinek a spoustu dalšího...selhání ledvin... jediný dárek, který jsme jí mohli dát, byl odchod za duhový most....

Moc nám tu chybí... Toníček ji hledá a nechápe, proč tu zůstal na tu puberťačku sám... já ji vyhlížím při každém příchodu do pokoje... Tonda převzal její zvyk a začal mi olizovat pusu.. přesto je tu smutno a prázdno... FN je pro dvě fretečky tak velká...

Obrázek
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Aslanka

Příspěvekod Patty » 30 pro 2013, 19:49

Je mi to moc líto. Myslím na Vás.
Patty
 
Příspěvky: 66
Registrován: 27 lis 2010, 16:07
Bydliště: Hanušovice

Re: Aslanka

Příspěvekod pišta » 31 pro 2013, 10:46

Svíčka hoří na cestu za duhový most. Pozdravuj ostatní fretečky..... :cry: :cry: :cry:
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec

Re: Aslanka

Příspěvekod pinina » 06 led 2014, 21:39

Je mi to moc líto :cry: Věřila jsem, že už holčička všechno zvládla...
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň


Zpět na Pro tři z andělů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron