hubený fretík

Potřebujete rychlou radu před návštěvou veteriny? Zkuste to tady
Pravidla fóra
Potřebujete rychlou radu před návštěvou veteriny? Zkuste to tady

hubený fretík

Příspěvekod Evča.J. » 09 črc 2012, 16:19

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli nevíte někdo co by to mohlo být jestli to je normální, můj fretík je teď docela hubený je to tak poslední měsíc co zhubl, ale předtím byl docela velkej až bych řekla, že na jeho postavu až moc, ale teď je uplně hubenej a maličkej může to mít nějakou souvislost s tím že by mohl být v říji???? Jinak žere a pije normálně. Děkuji moc za každou radu, budu moc vděčná ;)
Evča.J.
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 čer 2012, 20:53

Re: hubený fretík

Příspěvekod Johana » 09 črc 2012, 22:02

Evča.J. píše:Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli nevíte někdo co by to mohlo být jestli to je normální, můj fretík je teď docela hubený je to tak poslední měsíc co zhubl, ale předtím byl docela velkej až bych řekla, že na jeho postavu až moc, ale teď je uplně hubenej a maličkej může to mít nějakou souvislost s tím že by mohl být v říji???? Jinak žere a pije normálně. Děkuji moc za každou radu, budu moc vděčná ;)


Pokud samec neni kastrovaný, tak v tomto období je v řiji. Samec v řiji stratí oproti zimní hmotnosti (kdy v řiji neni) až 2/3 své váhy. Samce ja možno kastrovat i v řiji. Ale já doporučuji nechat ho takto do podzimu, počkat až mu řije skončí, pak nabere váhu....a pakl dát kastrovat.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: hubený fretík

Příspěvekod martina » 09 črc 2012, 23:13

opravím johanu - až 1/3 váhy. fretka, která ztratí 2/3 váhy je na pokraji smrti, pokud už není mrtvá ;o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: hubený fretík

Příspěvekod Johana » 10 črc 2012, 09:29

Ježiši...Martino díky za opravu! To byl fakt blbej překlep :oops:
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: hubený fretík

Příspěvekod Evča.J. » 10 črc 2012, 21:49

Fretík kastrovaný není, takže to je tím a ten váhový úbytek tak odpovídá..děkuji moc
Evča.J.
 
Příspěvky: 4
Registrován: 24 čer 2012, 20:53


Zpět na PRVNÍ POMOC při náhlém problému

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron