POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová

... před podvodníky, zloději, špatným zacházením, nekvalitním nebo závadným zbožím... Vše samozřejmě v souvislosti s fretkami.

POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová

Příspěvekod martina » 05 zář 2011, 14:02

POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová !!!
http://uzivatel.hyperinzerce.cz/uzivate ... a/inzerce/
kupujícím tvrdí, že mláďata jsou z jejího chovu. pokud je to pravda, chtěla bych vidět tu každodenní láskyplnou péči při tom množství a pestrosti zvěře, kterou nabízí. pravděpodobnější podle mě je, že se jedná o překupnici se zvířaty.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová

Příspěvekod ejmyk » 09 zář 2011, 12:05

Myslím, že mohu potvrdit. Kamáradka si od této paní kupovala fretku, cca před rokem a půl, ale to u ní fretka stála ještě 1200Kč. Rozvoz po ČR je zajištěn velmi jednoduchým způsobem - vezmeme si dodávku, pořídíme si několik bedýnek, do kterých našoupáme zvířatka a vždycky jednou za čas se rozjedeme po republice ;)
Uživatelský avatar
ejmyk
 
Příspěvky: 12
Registrován: 26 pro 2010, 13:12

Re: POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová

Příspěvekod xxPhoenix » 17 bře 2012, 17:24

Koupili sme si od nich MALINKOU FRETEČKU která byla tak krutě hladová,s průjmem a donesli je v bedně v které je měli o rozměru 40x40. Myslím že by tu jejich Stanici se zvířatama či co tam vlastně mají na adrese Paseky č.p.259 měl někdo prověřit.Něják se mi to cele nezdá!!!
xxPhoenix
 
Příspěvky: 1
Registrován: 17 bře 2012, 17:19

Re: POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová

Příspěvekod ŽoFiRo » 17 bře 2012, 17:35

pokud se vám fretka, nebo podmínky, nelíbili, pak jste si fretku neměli kupovat a tím podpořit tento chov.. "někdo" tam nikoho poslat nemůže, pokud s tím chcete něco dělat, tak je to na vás, abyste poslali stížnost na KVS, protože vy máte fretku, víte v jakém byla stavu a případně máte i zprávu od veterináře, vy jste viděli podmínky - chovu/převozu a pod...
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: POZOR na inzerující jménem Martina Hertelová

Příspěvekod Shelly » 11 čer 2012, 22:49

Dobrý den, jen chci napsat, co vím já, jedna paní má od této překupnice fretečku, přišli jsme na to náhodou, psala mi o problému s příjmem kvalitních granulý (Ferret Baby - Bosch) , že jí má od paní Hertelové od Zlína a že si s ní neví rady, problém už jsme vyřešili, miminko bylo nafouknuté nějakými hodně lacinými granulemi ( skoro jsme až na pochybách, jestli byli vůbec kočičí, rozhodně nebyli kvalitní, jinak by neměli takový obsah obilovin a bříško by se tolik nenafouklo) a potřebovalo nejdřív "prošťouchnout", ale to je vedlejší, chtěla jsem říct, že jak jsem si tak s paní povídala, dozvěděla jsem se, že paní Hertelová odkupuje fretečky odněkud z Polska, těžko říct, pokud tam někdo stále množí jeden páreček nebo je to různé, každopádně si prosím dejte pozor, pokud už jste této paní naletěli, fretečky se nezbavujte, na granulky si zvykne a vychovat se dá také. Jen pokud chcete podpořit kvalitní populaci fretek, příště se podobným "původcům" vyvarujte a rozšiřte klidně i jméno mezi širší společnost.. jak bylo napsáno v příspěvku výše ..podporujete je tím.. , dostatečně kvalitní chovatele tady máme a pokud paní někomu ani neřekne, že fretky nejsou od ní.. no nevím, raději bych jí už nic nevěřila. Toť jen můj názor, bere prostě fretky na kšeft, nevypadají sice tak "draze", ale pokud chcete a počkáte si, vždy se narazí minimálně na freťátko, které si někdo pořídí a pak se ho zbavuje, teď je toho např. plné aukro.. a vzhledem k ceně a kvalitě péče, která jim je poskytována si myslím , že je to hodně drahé ! Pokud někdo má zájem, klidně si napište, mohu dohodit pár chovatelů, kteří mají ještě miminka k zamluvení :) . Pěkný den a nekoukejte jen na vzhled fretek, neunáhlete se a zjištěte si o chovateli co nejvíc, třeba právě prostřednictvím tohoto fóra..
Shelly
 
Příspěvky: 6
Registrován: 28 led 2012, 02:00
Bydliště: Praha / Teplice


Zpět na VAROVÁNÍ všeho druhu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron