Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

... před podvodníky, zloději, špatným zacházením, nekvalitním nebo závadným zbožím... Vše samozřejmě v souvislosti s fretkami.

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 10 zář 2012, 08:32

Já děkuji, nicméně jsem nebyla jediná, kdo něco dělal! Demi také psala na KVS a starala se! Já jsem volala na tu Ochranu proti týrání zvířat a tam mi paní právě řekla, ať to pošlu jim, že to KVSce předaj, že s nima maj lepší vztahy, že by na to KVSka mohla reagovat líp, než když to pošle nějakej cizí člověk. Mě hlavně těší, že má paní zájem hnát to dál, dát to do zákona apod.!!! S Majdou jsem domluvená, že to proberem na schůzi. Horší teď bude, co s těma fretkama bude. Už jsem paní psala, tak jak se něco dozví, tak mi dá vědět. Zatím takto, jakmile písne, dám samozřejmě hned vědět sem. Zatim pa a mějte se
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Iren » 10 zář 2012, 22:13

Ode mě také posílám velké gratulace! Doufám, že se freťule budou mít konečně lépe než u tohoto "pána"! :/
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal" - Antoine de Saint-Exupéry
Uživatelský avatar
Iren
 
Příspěvky: 49
Registrován: 30 srp 2011, 17:20

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 12 zář 2012, 10:40

Vypadá to, že vyvázne pouze s pokutou :-(

Dobrý den paní Mandová,

bohužel to vypadá, že pan majitel zverimexu dostane pouze pokutu a fretky mu odebrány nebudou. To je poslední zpráva, kterou mám. Určitě by to chtělo zlepšit zákony a taková petice by mohla být také velmi nápomocná. Určitě s ní rádi pomůžeme. Začínají se ve zverimexech objevovat i koťata, za chvilku to budou štěňata a na závěr tu budeme mít zverimexy přecpané šelmami všeho druhu jako je tomu v Americe. Hrozná představa!

Pokusím se ještě spojit s KVS a zeptám se, proč nenavrhli odebrání fretek, ale na moji poslední urgenci bohužel doteď nereagovali L. Můžeme doufat, že pokuta bude tak nepříjemná, že to majitele zverimexu odradí od dalšího chovu.

Ing. Petra Malhausová
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Johana » 13 zář 2012, 18:42

Je to sice málo, jen pokuta. Ale taky záleží na tom, jak bude vysoká...doufám že dost na to, aby to tomu pánovi položilo jeho podnikání.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 12 říj 2012, 11:51

Po delší době se hlásím.
O dalším vývoji věcí již KVS nic nesdělila, takže nemáme informaci ani o výši pokuty, ani o tom, co se stalo s fretkama.
Já osobně jsem právem dostala "vynadáno", že jsem doslova zkopírovala maily včetně jmen, za což jsem se omluvila, mrzí mě to, byla jsem šťastná, že se konečně něco povedlo a neuvědomila jsem si, že se to nedělá, rozhodně ne bez dovolení :-( jsem ostuda, uznávám... Samozřejmě se našla "hodná duše", která to ihned hlásila, takže tak... Další info o tom co se děje si prý máme říci v Klubu, ale ne na netu, což půjde těžko, takže o nějakém dalším dění budu osobně informovat asi jenom Majdu, když se uvidíme. Nebo nevim jak to udělat, je mi asný, že se o to zajímáte všichni...
Co se týče stavu ve zverimexu, tak mi psala Demi, že tam byla, tak jí poprosím, jestli k tomu chce něco napsat, tak ať to udělá sama, abych zase neudělala něco špatně :-(
Paní z Ochrany se stále zajímá o tu petici, že kdyby se znovu obnovila a dala se jí nějaká lepší forma, že by to rádi podpořili.
S Majdi se uvidim za dva týdny, tak to vše nějak proberem a pokud bude možné, dáme vědět.
Tak zatim
Lenka a smečka
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 12 říj 2012, 14:12

stulitt píše:Další info o tom co se děje si prý máme říci v Klubu, ale ne na netu, což půjde těžko, takže o nějakém dalším dění budu osobně informovat asi jenom Majdu, když se uvidíme. Nebo nevim jak to udělat, je mi asný, že se o to zajímáte všichni...


info jen pro členy Klubu je možné v uzavřené členské sekci, od toho tu je. do ní se nečlen nedostane.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Tomas » 24 říj 2012, 22:24

to je škoda že se to stává neverejni mě to dost zajímá... šlo by informovat přes sz po požádáni? a nebo se musím stát členem...
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Anna Křišťanová » 24 říj 2012, 22:43

Je fajn, že se to nebude řešit veřejně, jelikož to není zrovna moc etické.
Ale je mi líto pro ty ostatní, kteří nejsou členy (sama se necítím jako CHOVATELKA fretek, ale jen jako milující páníček jedné zhýčkané fretky bez jakýchkoliv plánů "chov" rozšiřovat nebo jinak zvelebovat), aby o těchto věcech neměli ani povědomí.
Takže kdyby byla jakákoliv jiná možnost se o těhle věcech dozvědět víc aniž bych se musela stát členem, byla bych za to moc ráda.

(na tento příspěvek navazuje vlákno diskuze k členství v Klubu; vložil admin martina 25.10.2012 ve 20:22)
Uživatelský avatar
Anna Křišťanová
 
Příspěvky: 191
Registrován: 22 říj 2011, 20:58

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Spuky a Jenny » 25 říj 2012, 12:39

nic si z toho nedělej no, tak sis to neuvědomila, když jsi měla radost. I když je škoda že to dál nemůžeme sledovat, stejně tady máme fretuláky všichni a zajímá mě jak to bude dál. Těch freteček mi bylo moc líto a kdoví co si zase vymyslí .... :cry:
Uživatelský avatar
Spuky a Jenny
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12 zář 2012, 12:17
Bydliště: Jablonec nad Nisou

Předchozí

Zpět na VAROVÁNÍ všeho druhu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron