Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

... před podvodníky, zloději, špatným zacházením, nekvalitním nebo závadným zbožím... Vše samozřejmě v souvislosti s fretkami.

Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Demi » 30 črc 2012, 11:29

Milé dámy, chce se mi brečet!

Určitě si všichnni pamatujete kauzu 6ti zubožených fretek, která zachránila Stulitt, viz. viewtopic.php?f=97&t=885. Cituji kousek textu: "Dotyčný se mi zavázal, že už nikdy fretky mít nebude a nebude je ani prodávat ve svém zverimexu." Když jsem to tenkrát četla poprvé, ještě sem netušila, že pochází ze zverimexu jen 12Km od mého bydliště. A právě od Stulitt sem o víkendu dostala vzkaz, že slyšela, že tam má opět fretky.

Musela jsem si jet udělat novou občanku pas a proto jsem se v onom zverimexu v Rokycanech zastavila. Je to pár kroků od městského úřadu a nestačila jsem se divit. Prvně jsem uviděla dva nádherný 8mi týdení šapmaňský kulíšky. Klec celkem prostorná, ale humus. Záchodek jako kdyby tam měli nakydáno bláto, v celý kleci jakási rozmáčená papírová podestlýka. Pak sem se podívala kousek vejš a tam byla klícka (malá i na křečky, natož na fretku!) a tam březí samička na pilinách, čtvrtina tý malý klece byla pokaďená - fakt že jo, nějakou dobu jí to určitě nikdo nuklízel. Chuděrka. Šílený vedro, mouchy. Nechala sem si tedy jedno fretě vyndat (a že mi to doma náš mumínek náležitě hlasitě vyčetl, sem si prej dovolila) a dali sme se do hovru. Chlubil se mi, že má vzadu ještě dvě březí samice a že mi prý udělá cenu, když ho nebudu kastrovat a občas mu ho pučim na obskočení jeho fretice. V tu chvíli se mi převrátil žaludek o 180 stupňů. Takže kdo ví k jakým příbzenským připouštění tam dochází. Byla jsem tak v šoku, že sem se ani nepodívala jak si vedou ostatní zvířata. Také mi tvrdil, že freťata jsou mazlivá, protože neadavno začal krmit granulema. A je to o mnohem lepší. Ani nechci vědět čím je krmil předtím, pochybuji, že by je vykrmoval syrovým masíčkem.

Musela sem se dost krorit, byla bych schopná si to jedno fretě odnést jak mi jich bylo strašně líto. Ale člověk musí myslet na to, z jakýho hnusu pochází a že mu člověk udělá akorát medvědí službu a bude je množit dál a dál. Nechci ani pomyslet na to, jak ty fretky dopadnou, pokud je neudá. Je mi z toho smutno. V Americe by takový člověk už dostal soudní zákaz na přibliblížení k tomu určitýmu druhu zvířatům. V ČR nezmůžem asi nic. Zkusim podat stížnost na veterinární zprávů. Kdo ví co má za hrůzy ve skladu, který zákazník nevidí. Ale pochybuju, že s tim něco udělají.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 30 črc 2012, 13:02

demi, PROSÍM TĚ !!! pošli tam veterinární správu!! popiš jim, v jak nevyhovujících podmínkách tam zvířata drží a požádej je o zjednání nápravy. a nezapomeň je upozornit, že má další zvířata "uklizená" vzadu, ať zkontrolují i ta.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod pinina » 30 črc 2012, 13:15

Bože... nemám slov :evil: :(
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Demi » 30 črc 2012, 13:16

Pošlu, už to tu mam rozepsané. I mi došlo, že sem to mohla vyfotit, ale v tu chvíli sem měla před sebou šílenou mlhu.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 30 črc 2012, 13:31

fotky by byly samozřejmě dobrý, každopádně je fajn, žes nevybuchla a nevarovala ho, že se něco bude dít.
já nemám mlhu, já mám rudo, a to jsem to ani neviděla :o((
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 31 črc 2012, 12:39

Po dlouhé době zdravím, nemám teď moc času, takže na fórum nechodím, echo o tom, co se tam zase děje jsem dostala od Marcely. Včera jsem tam byla udělat zle, ale zle bylo spíš mně!!! Ty fretečky vzadu samozřejmě nepřiznal a pustit mě tam nepustil, ale ty chuděrky vepředu - no přesně jak psala Demi. Jelikož KVS absolutně nic nezmůže, pokud tam budou mít jídlo a pití (jak mi řekl pán z KVS do telefonu, volala jsem tam hned ve čtvrtek, když jsem se to dozvěděla), tak jsem tomu debilovi řekla, že do tejdne bude vše v pořádku, ať si kouká nastudovat, v čem fretky maj bejt atd. samozřejmě jsem mu o těch válečkách říkala už tehdy asi milionkrát i o ostatním, ale to šlo asi jedním uchem dovnitř a druhym uchem ven... Teď jsme prostě v absolutně neřešitelný situaci, nevyřeší to KVS a my sotva něco můžem, díky zákonům v ČR... Tak aspoň ať majco nejlepší podmínky, jen teda nevím, jak s těma chuděrkama vzadu, těm sotva ty podmínky zlepší :-( no tak třeba KVS usoudí, že je to opravdu v nepořádku (pán taky do telefonu říkal, že by musela ta zvířata být klinicky poškozená, což by o tý březí chuděrce vepředu usoudit mohli). Já tam ještě dnes jedu a za týden znova, a pak každej tejden. Jednou bude ty mladý zezadu chtít prodat a bude je muset dát na prodejnu, takže budu kontrolovat, že jsou aspoň v pořádnejch podmínkách, když už nezmůžem nic jinýho :-( jen nevim, co budeme dělat, až si zase pořídí další a další a další, no řvu už teď, tenhle debil si asi nedá říct, sliboval, nesplnil, včera sliboval znovu a pochybuju, že splní. Děvčata, je mi smutno :-(
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 31 črc 2012, 13:21

Tak jsem teď volala ještě na nadaci proti týrání zvířat, ale ty samozřejmě taky nic nemůžou, ty to dávaj KVSku... Paní ale říkala, ať to sepíšu i s tim loňskym rokem a pošlu i s fotkama jí, že přecejen oni s nima maj lepší vztahy, že to tam prostě ta KVS prošťourá... Tak uvidíme.
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Demi » 31 črc 2012, 14:18

Je to fakt smutný, ten člověk je naprosto bezpáteřní. Myslim tu nad to od včerejška. Je 100x horší jak nějakej Zvěrokruh nebo SuperZoo. Nejhorší je ta bezmoc. Musim krotit drahou polovičku, protože vidí, že mi to trápí. Ale myslim, že kdyby dostal fakt přes zobák, že by to možná k něčemu pomohlo.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod majda » 01 srp 2012, 07:48

Nejhorší na tom je to, že jediný co můžeme dělat je neustále ho prudit (na tom jsem s Lenkou domluvená) a případně mu tam posílat od KVS kontroly. Protože vzít ty zvířata zase k nám do útulku - dopadne to stejně jako vloni - klub do toho investuje spoustu peněz, času a pán si další rok pořídí fretky znova. :-(
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 01 srp 2012, 12:26

Takže: včera mi Hlad sám od sebe volal, že tu březí vylysalou fretku vzal k vetovi, sonem březost vyloučili, přeříjenost taky, dostala tedy Stronghold proti kožním škůdcům. Panu veterináři jsem dnes volala, jestli to je pravda, že tam byl a je. Říkala jsem mu, že se bojim, aby to nebyla přeříjenost, kvůli tomu vylysání a pan doktor řekl, že pipku nateklou neměla. Hlad mi včera do telefonu řekl, že jedno mládě už prodal (před tim, než jsem tam na něj v pondělí vlítla, jsem tam poslala manželovo mami, aby to okoukla a říkal jí, že jedno mládě už je zamluvený) a tu "březí" nebřezí, že má teď doma, že jí bude ještě za tejden aplikovat ten Stronghold. Řekl, že to mládě na krámě už má WC s kočkolitem, granule atp. Dnes jsem tam byla, v docela prostorné kleci jedno mládě, granule, voda, wc s kočkolitem, ale válečky :-( tak jsem ho ZNOVU upozornila, že válečky NE! Tak tam snad dá konečně nějaký hadry nebo pelech. Ohledně té "březí" nebřezí se mám prej ozvat, jestli budu chtít vidět, že je ok... Takže ve zkratce asi tak...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 16 srp 2012, 11:15

Takže, dnes jsem tam byla... Ale to jsem neměla dělat... Na krámu albínka s mláďatama (asi ty zezadu) a v jiný kleci jinej albín. Klec sice větší, ale válečky stále, WC asi ne, nekoukala jsem moc důkladně, já bych ho musela zabít!!! Ptala jsem se na tu tmavou, "březí" nebřezí, prej jo žije... Tak jsem se ptala, jestli se jí to už zasrsťuje, prej jo je to lepší... Na víc jsem se nezmohla :-( Holky promiňte, ale tohle je už nad mý síly, já už nevim, co mám dělat!!!!!!!! :-((((((( Fakt nevim, na tu KVS jsem to samozřejmě poslala už dávno, jestli už tam byli nevim, odpověď od nich zatim nemám... Opravdu už nevim, co víc dělat, co mu řeknu stejně neudělá, já už opravdu nevim... Jsem zoufalá, z toho, že prostě nic nezmůžu...
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 16 srp 2012, 13:20

lenko, naprosto tvoje zoufalství chápu :o((
jen je mi divný, že ti KVS neodpověděla, obvykle jsou docela rychlí.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 17 srp 2012, 12:38

Tobě už odpověděli?
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 17 srp 2012, 13:27

posílala jsem stížnost na VS už několikrát, reagují vždy velmi rychle. teď naposled mi hned druhý den přišla informace, že se podnětem zabývají pod číslem jednacím... nevím už přesně, kdy přišla zpráva, jakým způsobem byl podnět vyřešen, ale určitě to nebylo déle jak za tři neděle.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod graciijka » 17 srp 2012, 16:36

Holky a nešla by tam poslat televize? Nova by mu mohla udělat "pěknou reklamu".
Nestálo by za to, to zkusit? Psí množírny se taky řešily v televizi.
Žofka, Lentilka, Hopík, Speedy, Markus
Uživatelský avatar
graciijka
 
Příspěvky: 118
Registrován: 27 lis 2010, 11:18
Bydliště: Praha

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Demi » 17 srp 2012, 19:21

Též jsem podávala stížnost a nic mi nepřišlo, hold to pošlu i na Plzeň, v Rokycanech na to evidentně hází bobek.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 17 srp 2012, 20:06

ono občas pomůže poslat to na státní VS nebo minimálně alespoň v kopii. když to jde na státní VS, oni si to sami přepošlou na ten správný okres. dělám to tak proto, že mám pocit větší jistoty, že úředník neodloží podnět na dno šuplíku, ale jedná. nějak.
přesto se ale samozřejmě většinou vůbec nic nezmění, o tom si nedělejme zbytečné iluze. začne se měnit a dít až v případě, že po netu koluje veselé video, kde nerozvážní hoši při bujném večírku rozdupou kočce, potrhané jejich psem, kterého na ni předtím v žertu poštvali, hlavu. stejně jako se "něco děje" v případě týrání lidí, taky až když je pozdě.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 29 srp 2012, 08:52

Odpověď na moje hlášení na Ochranu proti týrání zvířat:
Dobrý den paní Mandová,
do dnešního dne jsem neobdržela žádné vyjádření od KVS k případu týrání fretek ve zverimexu Akvatera. Vzhledem k tomu, že jsem oznámení posílala 2.8.2012, tak mají inspektoři na kontrolu a řešení případu ještě několik dní. Ze zákona je dána lhůta 30 dní, ve složitějších případech je možné případ řešit až do 60ti dnů. Jestli nedostanu odpověď do 2.9.2012, tak budu KVS urgovat.
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Tomas » 29 srp 2012, 18:32

Držím palce ad to dobře dopadne... Co takle je vykoupit ať se mají dobře sice z rodinich důvodů nemuzu mít vyc fretek ale i tak mohl bych přispět . ..No je pravda že tím se neponauci ale můžeme mu pořádně pohrozil... Jak to nechám na vás...
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Demi » 29 srp 2012, 20:37

Vykoupit? Všechny? Nechci ani vědět kolik jich tam má a ještě mu udělámě tak ohromnou službu, že mu je koupíme? Je to sice hnus - ten pocit, že tam týrá fretky, že s tim člověk nemůže nic udělat. Ale jakmile je prodá, nafláká další nebožáky a to je snad ještě horší. A co pak zas budeš chtít stě dalšíma fretkama dělat. Opět vykoupit? To není absolutně možné, je to tak, ale není. To víš, že by byly všichni rádi, když budou mít spokokojenej domov, ale realita je trochu jinde.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Tomas » 29 srp 2012, 21:25

No já myslel mu pak pohrozil... Máte i udělali fotky? Mohli by být jako odstrašující případ..
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod PxNxDx » 30 srp 2012, 17:57

řekneš mu "ty, ty ty, nic na Tebe nemáme a nic Ti udělat nemůžeme, ale nedělej to!!! Nebo vykoupíme všechny fretky, který namnožíš :evil: "
v tom případě si myslim, že se bude hooodně bát :roll:
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Tomas » 30 srp 2012, 19:29

Njn tak to asi nebude... Ještě by šlo možná o tom už víte pro prodej zvířat v zverimexu musíte mít licenci a tu mu můžou sebrat na vase udání.... Aspoň mi to tak řekl znamej .. Tak tím pohrozil a přinejhorším to udělat pokut nedojde k nápravě ( pilini pod fotkou jsou kuli hygieně ve zverimexu...) jinak jsem zažil podobného člověka od kterého jsem si koupil 1 fretku jen v kleci nebyl cw a v jednom rohu bili hovna až po okraj vanicky od klece a ten smrat měli v bytě v tom bytě černé zdi a 2 malé děti .. No děs.. Dost jsem je naučil ... No a mimi co jsem si od nich vzal bilo v poradku ....
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Johana » 30 srp 2012, 20:02

Tomas, pls ty toto neřeš.
Vykoupení těch fretek by byla jen voda na mlýn toho "člověka"!
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod stulitt » 07 zář 2012, 08:41

Ženskýýýýýý! My jsme něco dokázalyyyyy!!!!

Dobrý den paní Mandová,

posílám Vám vyjádření veterinární inspektorky na Váš podnět:

Na základě Vašeho podnětu k šetření byla dne 3.8.2012 provedena úřední veterinární kontrola, při které bylo zjištěno porušení zákona na ochranu zvířat proti týrání.

Na základě tohoto zjištění byl podán podnět příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností (Rokycany) k řešení porušení zákona na ochranu zvířat proti týrání. S pozdravem MVDr. Kateřina Fabryová, veterinární inspektorka, Krajská veterinární správa Státní veterinární správy pro Plzeňský kraj, oddělení péče o pohodu zvířata


Podala jsem na paní inspektorku dotaz, jestli KVS navrhla odebrání zvířat. Zároveň jsem se dotázala na obecní úřad Rokycany, zda a jak případ řeší. Až budu znát odpovědi, opět Vám dám vědět. Zatím se dle Vás ve zverimexu nic nezměnilo? Do telefonu jste mi říkala, že nejsou stanovy v zákoně, které by určovaly správný či špatný chov fretek (že se vám na to tuším vymlouval veterinární inspektor), a že máte připraveny návrhy na doplnění zákona, ale bohužel Vám nebyly uznány. Mohli bychom se domluvit, že nám návrhy pošlete, my je dáme zkontrolovat naší právní poradkyni, která připomínkuje novely zákona a pokusili bychom se Vám pomoci "protlačit" novelu o fretkách do zákona na ochranu zvířat proti týrání. Co vy na to? Jinak jsem na internetu koukala na petici ZA ZÁKAZ PRODEJE ŠELEM V OBCHODECH SE ZVÍŘATY (na portálu o fretkách) a velmi mne to zaujalo, bohužel po kliknutí na odkaz se stránku nezobrazila. Chtěla jsem se zeptat, zda je petice aktuální nebo jestli nevíte, jak probíhá její řešení. I v tomto případě bychom mohli pomoci.



S pozdravem



Petra Malhausova

SOS Zvire / SOS Animal

Nadace na ochranu zvirat

Foundation for Protection of Animals

Pacovska 31, 140 00 Praha 4, CZ

Tel.: +420 222 135 460

Fax: +420 222 135 461

pmalhausova@ochranazvirat.cz

www.ochranazvirat.cz
stulitt+Rody+Basty+Samu+Kiki :-) www.stulitts-pets.wbs.cz
Uživatelský avatar
stulitt
 
Příspěvky: 126
Registrován: 29 lis 2010, 09:47

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Demi » 07 zář 2012, 09:50

Já gratuluji, že se ti to povedlo.
Byla jsem u Uzla v pondělí a včera. V pondělí jsem mu to říkala a tak se u něj byl podívat a ve čtvrtek mi řekl, že mu tam příde vše naprosto normální. :oops:

Každopádně konečně se aspoň něco děje.
Uživatelský avatar
Demi
 
Příspěvky: 49
Registrován: 20 bře 2012, 18:09
Bydliště: Mýto (u Rokycan)

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Anna Křišťanová » 07 zář 2012, 13:57

Holky gratuluju, jste šikulky!!
Snad to alespoň k něčemu povede!!
Uživatelský avatar
Anna Křišťanová
 
Příspěvky: 191
Registrován: 22 říj 2011, 20:58

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod majda » 07 zář 2012, 19:18

Mám z toho obrovskou radost!!!! Velké díky Lence, která přestože má malého mrňouse strávila nad touto "kauzou" dost času!! Je to první případ kdy KVS došla k tomuto závěru a doufám, že ne poslední....
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod martina » 07 zář 2012, 19:33

stulitt,
seš úžasná!!! moc blahopřeju k úspěchu už proto, že vím, jak je hrozně těžký čehokoli v tomhle směru dosáhnout. myslím si, že pro nás všechny je hrozně fajn vědět, že není zbytečný "otravovat" úřady, ale že to (zřídka, ale přece jen) k něčemu je.

leni, mám opravdu velkou radost!!
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Tyran "6ti fretek" opět zasahuje.

Příspěvekod Johana » 09 zář 2012, 18:33

stulitt, moc gratuluju, je to velký úspěch! Při tom boji s legislativou a birokracií....
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Další

Zpět na VAROVÁNÍ všeho druhu

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron