Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Příspěvekod Karolla » 28 říj 2013, 17:54

Ahoj, jestli tu je někdo z Ústí a okolí, kam chodíte k veterináři?
Po pár letech máme zase fretečku, po předchozí špatné zkušenost - špatné očkování, epileptické záchvaty a nakonec smrt fretky, se chci raději poradit kam j vzít. Děkuji
Karolla
 
Příspěvky: 1
Registrován: 28 říj 2013, 17:47

Re: Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Příspěvekod Janda » 29 říj 2013, 19:21

Ja chodim s fretkama v Usti jen na Strekov k Pozivilovi.Jsme moc spokojena vzdy mi dobre poradili a pomohli.Chodime tak uz pres 5let. ;)
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Příspěvekod Pavla Henzlová » 29 říj 2013, 21:57

V Teplicích mohu doporučit MVDr. Hrbkovou, je to v Trnovanech nedaleko od Červeného kostela, ale název ulice si bohužel nepamatuji.
Pavla Henzlová
 
Příspěvky: 168
Registrován: 26 lis 2010, 15:51

Re: Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Příspěvekod tprochazkova » 16 črc 2014, 19:55

Já paní doktorku Hrbkovou doporučit nemůžu - naočkovala mi freťáka vakcínou Duramune Puppy DP+C (ikdyž mi emailem psali, že očkují Biocanem) a freťák po týdnu na kapačkách zemřel =(
tprochazkova
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 črc 2014, 19:50

Re: Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Příspěvekod ŽoFiRo » 18 črc 2014, 01:58

reakce se může vyskytnout na jakoukoliv vakcínu, u toho je riziko vždycky a ani u Biocanu není jistota, že po něm bude fretka v pohodě, takže toto bych až tak jako chybu veterináře nehodnotila... podle tohoto patří/patřil duramune k jedné z nejpoužívanějších a nejlépe snášených vakcín... http://forum.fretka.cz/read.php?1,11832 ... msg-118329
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: Veterinář Teplice, Ústí a okolí

Příspěvekod tprochazkova » 30 črc 2014, 19:17

to určitě, beru že může mít reakci i po jiných, jen jsem tam šla, že mi dají Biocan a píchli něco jiného, pak mě taky zarazilo, že sahat se jí na něj moc nechtělo a sestřička už vůbec, musela jsem držet a tak všechno sama, to se mi u jiných nestalo a vet, který nechce sáhnout na zvíře se mi nezamlouvá, nehaním paní doktorku, jen předávám zkušenost, pokud mají ostatní dobré zkušenosti, tak ať tam chodí ;)
tprochazkova
 
Příspěvky: 2
Registrován: 16 črc 2014, 19:50


Zpět na vet Ústecký

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron