Veterinář Žatec a Postoloprty

Veterinář Žatec a Postoloprty

Příspěvekod Ylain » 19 črc 2012, 16:58

Chtěla bych zde uvést dvě veterinární kliniky.
Jedna je v Žatci a ordinuje v ní Břetislav Frýba. Opravdu nedoporučuji. Má tři obecná schémata léčení - podle psa, podle kočky a zbytek. Mně naočkoval fretku jako kočku (a já blbec si myslela, že umí píchnout správnou injekci). Nakonec jsem se z očkováku dozvěděla, že Dusty byl naočkovaný první směsí pro koťata. Nyní jsou to tři týdny a já se stále děsím, jestli u něj něco nepropukne (a může propuknout, protože jsem si na netu našla, že tato vakcína je pouze oslabena. Tudíž je živá a snadno může zmutovat. Nemoc není léčitelná u koček, natož zmutovaná u fretek). Navíc ani neprovedl pořádnou vstupní prohlídku, o kterou jsem ale žádala. A nejsem jediná fretkařka, co na jeho očkování doplatila. Jiné zase umřela už dospělá fretka po tom, co jí Frýba píchl velkou dávku - odešla játra.
Druhá je v Postoloprtech. Je tam několik veterinářů, kteří se specializují na různé typy zvířat. Do této kliniky plánujeme jít na další, tentokrát už snad správné očkování (určitě správné, protože tentokrát ze sebe blbce neudělám!). S touto klinikou máme samé pozitivní zkušenosti. Nikdy jsem na ní neslyšela nic špatného. Takže doufám, že ji budu moc znovu doporučit.
Uživatelský avatar
Ylain
 
Příspěvky: 6
Registrován: 10 črc 2012, 10:15

Zpět na vet Ústecký

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník