Blechy

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Blechy

Příspěvekod Veunkaaa » 07 pro 2011, 19:59

Dobrý večer, tak jsme si s freťulí od někud dotáhli domů blechy, řekla bych, že nejspíš z veteriny jelikož v tomto počasí nikam jinam nechodíme. Potřebovala bych od vás poradit čím mám fretku odblešit. Nerada bych na ní cákala něco co by jí ublížilo, snažila jsem se jí to vybrat z kožichu a vykoupat, jenže ty mrchy se tam drží fakt fest. Všimla jsem si toho včera a dnes ve zverimexu mi cpali spreje na kočky a psy. Raději jsem to nebrala, protože nevím jestli se to na fretky smí používat a znalosti paní co tam prodává jsou nulové (jako krmení pro fretku mi nabízela slunečnicová semínka pro králíky). Proto bych se chtěla zeptat vás zkušenějších. Děkuji za rady.
Uživatelský avatar
Veunkaaa
 
Příspěvky: 50
Registrován: 09 črc 2011, 16:48
Bydliště: Ústecký kraj - Varnsdorf

Re: Blechy

Příspěvekod ŽoFiRo » 07 pro 2011, 20:06

blechy z kožichu opravdu nevybereš a navíc v kožichu jich má jen minimum, daleko víc jich bude v okolí fretky - pelechy, klec, gauč, koberce, temné kouty a pod.. sprej na kočky a psy se použít dá, nic speciálně pro fretky se nevyrábí (tedy krom pipety advocate) osobně mám odzkoušený diffusil, kterým stříkám nejen fretky, ale i jejich okolí, samotný postřik zvířete totiž nestačí.
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků