Nechtěj přijmout fretku zpět.

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Nechtěj přijmout fretku zpět.

Příspěvekod mimivo » 29 dub 2012, 12:49

zdravim už mě nic nenapadá a tak jestli nevíte nějakou jinou možnost. Mám Samce a tři samice.Jednou jsem vzal jednu samičku na služební cestu aby o ty další tři bylo dobře postaráno tahle měla problém schováním. Když jsem se vrátil tak ji mezi sebe nevzali jdou poní jak jen můžou. Měnil jsem jim pelechy zkoušel je dát i do jiného prostředí nic nepomohlo. Už to je dva nebo tři měsíce. Mám ji oddělenou a moc nám to nevyhovuje. Je smutná jak je sama ikdyž spí někdy semnou tak vnoci si chce hrát a já přes den umírám.každá rada mi pomůže.
mimivo
 
Příspěvky: 1
Registrován: 26 úno 2011, 20:33

Re: Nechtěj přijmout fretku zpět.

Příspěvekod Renn » 09 kvě 2012, 21:56

Odkud jste? Jak jsou fretky staré? Dávejte jim společně lízat pastu, zkuste najít mezi ostatními nějakou, se kterou by se odstrčená snesla.
Renn
 
Příspěvky: 61
Registrován: 19 led 2011, 09:18
Bydliště: Olomouc

Re: Nechtěj přijmout fretku zpět.

Příspěvekod momasek » 21 srp 2012, 12:29

no někomu nemusí následující rada vyhovovat, ale vemte exkementy - lidově řečeno hovna od ostatních fretek, promíchejte je v nějaké malé skleničce, vemze si gumové rukavice nebo stačí dva igeklitové sáčky a touto směsí odmítanou fretku potřete. Následně ji můžete pochopitelně opláchnout, on i tak ten " jejich " odér na fretce zůstane. Sem tam to pomůže :-).
momasek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012, 09:20


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků