Kratkodobe odlouceni

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Kratkodobe odlouceni

Příspěvekod Anna Křišťanová » 01 črc 2012, 21:57

Ahoj,
zajimalo by me jestli nekdo vite jak je to s fretkou pri kratkodobem odlouceni (pr. dovolena)
Jestli o pro ni neni stres nebo tak.Jestli bude po mem navratu v pohode.
Hlidani mam zajistene.Ale spis jestli se fretce nebude styskat a tak.
Diky moc za odpovedi :)
Uživatelský avatar
Anna Křišťanová
 
Příspěvky: 191
Registrován: 22 říj 2011, 20:58

Re: Kratkodobe odlouceni

Příspěvekod PxNxDx » 02 črc 2012, 09:40

osobně fretku nikam nepřevážím neboť mi tchořenky hlídají naši. Takže jsou ve svém prostředí, mezi lidma, které jakžtakž znají. Takže po návratu (jezdím na týden) si ani nevšimnou, že jsem někde byla :lol: Je pravda, že mě třeba "přivítají" kvokáním, oblízáním, atd.. ale rozhodně si nemyslím, že by nijak trpěli.

Otázka je, zda jedou do cizího prostředí, zda tam budou cizí fretky, zda znají toho, kdo je bude hlídat... ale pokud není fretka nijak vyplašená a bojácná stejně myslím, že to zvládne úplně v pohodě. To mě se stejská víc ;)
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Kratkodobe odlouceni

Příspěvekod Aniii » 02 črc 2012, 09:52

Moje holky byly na hlídání všude možně u jiných lidí i fretek a nikdy z toho trauma neměly...občas jsem spíš měla pocit, že si ten "tábor" safra užívaly a domů se jim skoro nechtělo. Ale je pravda, že mě vždy uvítaly, byly rády,že mě vidí :)
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Kratkodobe odlouceni

Příspěvekod Aniii » 02 črc 2012, 09:54

A stejně tak, když jsem hlídala cizí fretky, tak jsem u nich nikdy nezaregistrovala velký stesk, maximálně první den byly mazlivější...to spíš se jim nelíbily moje holky :D
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: Kratkodobe odlouceni

Příspěvekod Anna Křišťanová » 02 črc 2012, 11:21

On zůstává doma ve svým, ale bude ho chodit hlídat kamarádka, kterou viděl jednou. Tak mám strach aby třeba nějak nestrádal a tak.
Ale jedu jenom na týden. Takže nepředpokládám, že by trpěl. Navíc myslím, že bude mít radost z toho, že mu tetička na hlídání dovolí víc než já :D
Uživatelský avatar
Anna Křišťanová
 
Příspěvky: 191
Registrován: 22 říj 2011, 20:58


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků