Super Thru Way

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Super Thru Way

Příspěvekod bailee » 11 srp 2012, 11:52

Ahoj všem,
chtěla jsem objednat freťákům tuhle super rouru... jenže jsem byla ujištěna, že se mi do ní Erigeron se svými 2,2kg nevejde. Po kastraci a na jaro zhubnul, nyní má 1,7kg, tak by se konečně vešel, ale... kdysi ji měla Majda, ale ta ji teď nemá a neví kdy bude, měl ji i Frodík, ale také ji nemají, a do nedávné doby jí měl zoohit- na který jsem spoléhala, a najednou zmizela ze sortimentu. Takže jsem ji, suma sumárum, u žádného prodejce v ČR nenašla. Tak jsem začala hledat v zahraničí- mají ji na Amazonu, jenže když se ji pokusíte objednat, napíšou, že tohle zboží nelze do ČR zaslat... mají ji na zoohitu UK a FR (respektive Zooplus), jenže dávat z UK i s poštovným za tu rouru 40 liber (tj cca 1350), to se mi, abych pravdu řekla, příliš nechce.
Proto se chci zeptat... nevíte někdo, kde by se dala, za nějakou rozumnou cenu, sehnat? Dejme tomu do 1000 včetně pošty... Případně, nemáte někdo nějakou starší, nevyužitou, na prodej? Uvítali bychom jí, věřím, že by se fretům moc líbila...
bailee
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 lis 2010, 22:16

Re: Super Thru Way

Příspěvekod Johana » 12 srp 2012, 08:02

Bailee, kde mají přesně tuto rouru to žel nevim. Ale v Baumaxe nebo Hornbachu mají "drenážní hadice" rúzných prúmněrú a délek, vypadá to stejně jako ta "roura" co ty chceš, jen to neni prúhledné....a stojí to pár korun.
Pro názornost pár linkú a obrázkú těch hadic:
http://www.sunob.sk/index.php?page=shop ... &itemid=40
http://www.tvarplast.sk/sk/drenaz/
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Super Thru Way

Příspěvekod bailee » 12 srp 2012, 09:33

Johano, o tech vim, ale mam maly pokoj a v nem tri velke klece, a nemuzu tu mit natazenou drenazni rouru :-( uz takhle tu je malo prostoru... ta Super Thru Way je prave super, ze ve slozenem stavu zabere malo mista, a kdyz jsou fretky pustene, da se roztahnout... maj sice jeden asi metrovy tunel, a pak asi trimetrovou rouru od koberce, ale oboji je to rovny... a myslim, ze zatocena by je bavila vic:-) no prinejhorsim to objednam z toho UK zoohitu, no :-)
bailee
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 lis 2010, 22:16

Re: Super Thru Way

Příspěvekod ŽoFiRo » 12 srp 2012, 09:38

ono je sice super, že thru way se dá složit, ale to bys jí nesměla natáhnout, ona totiž po pár natažení už složená prostě nedrží...
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: Super Thru Way

Příspěvekod bailee » 12 srp 2012, 09:53

Aha, to jsem zase nevěděla... jeeej, prekerní situace. No furt se asi líp nacpe pod gauč, tím jak je ohebná. Koukám, že je teď na zoohit FR za 26,9 euro, což je super, je tam sleva pro nového zákazníka, takže i s poštovným vyjde na 31,11 - tak ji objednám, protože to vychází dokonce levněji, než za jakou cenu byla v ČR. A freti budou mít Vánoce:) díky za rady holky
bailee
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 lis 2010, 22:16

Re: Super Thru Way

Příspěvekod PxNxDx » 12 srp 2012, 11:56

tak když nedrží, tak by se pak dala do složeného stau svázat ne? to s drenážkou prostě nikdy nepůjde ;)
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Super Thru Way

Příspěvekod Janda » 12 srp 2012, 17:19

Ja mam rouru asi neco pres pul roku a po pouziti ji vkladam zpet do krabice a je stale jako nova a slozitelna :P
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Super Thru Way

Příspěvekod Johana » 12 srp 2012, 22:19

Bailee, pak je další možnost místo roury (kamarádky, která fretky už asi 10 let to takto má řešeno):
Ušitý "koberec" z chlupaté/nechlupaté metráže, který je dvojmo a je v něm vyšitá dráha jako labyrint (nevim jestli se to takto dá pochopit).
Já viděla už před cca 6 lety jak se v tom fretce líbilo prolejzat, no a teď se to těm jejim současným taky velice líbí.
Pokud bys měla o toto zájem, skusím víc popsat, případně nafotit.
Výhoda je, že se to dá prát.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Super Thru Way

Příspěvekod certik003 » 13 srp 2012, 12:10

Johanko, vím, jak to zhruba myslíš, pokud bys ale mohla sehnat foto, bylo by to super! Tohle by se našim fretům rozhodně líbilo. I když mají několik tunelů, tak stejně nejzábavnější je prolézání oblečení a tohle by se tomu trochu podobalo, navíc by to nebyl problém stvořit. :)
Uživatelský avatar
certik003
 
Příspěvky: 92
Registrován: 02 pro 2010, 21:24

Re: Super Thru Way

Příspěvekod Johana » 13 srp 2012, 21:03

certik003 píše:Johanko, vím, jak to zhruba myslíš, pokud bys ale mohla sehnat foto, bylo by to super! Tohle by se našim fretům rozhodně líbilo. I když mají několik tunelů, tak stejně nejzábavnější je prolézání oblečení a tohle by se tomu trochu podobalo, navíc by to nebyl problém stvořit. :)


Pokusim se foto sehnat.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Super Thru Way

Příspěvekod bailee » 15 srp 2012, 20:30

Tak jsem ji objednala ze zooplus.fr, v neděli, a dnes přišla. Ve Francii nedávají sledovací číslo balíku, tak jsem byla docela překvapená když dneska volal řidič GLS, že pro mě má balík... celkově mě vyšla i s poštou 33euro, tj. včetně bankovních poplatků 850kč. No, a freti jsou z ní nadšení, odhadla jsem to dobře!
Video tady: http://www.youtube.com/watch?v=6r8Ev51l ... e=youtu.be :)
bailee
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 lis 2010, 22:16

Re: Super Thru Way

Příspěvekod Janda » 15 srp 2012, 21:01

Tak ty jsou uzasny!Jsi si jista,ze mas fretky?Pripadaji my jak tryskova letadla :lol:
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Super Thru Way

Příspěvekod Johana » 16 srp 2012, 21:31

Bailee, super video! Máš fakt tryskofretky :lol:
A ta roura byla výborná koupě a zjevně se jim velice líbí.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Super Thru Way

Příspěvekod bailee » 17 srp 2012, 18:43

Oni se takhle předváděj vždycky tak čtvrthodinku po vypuštění z klece, pak se taky zklidní :) i když, Elinka (ta nejtmavší) se nezklidní skoro nikdy... :lol:
bailee
 
Příspěvky: 34
Registrován: 27 lis 2010, 22:16


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků