Freťule a pejsek

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Freťule a pejsek

Příspěvekod jajinka.malinka » 18 zář 2012, 12:28

Ahoj všem milovníkům chlupáčů,

včera jsem si přinesla od chovatelky vysněnou 10týdenní poloangorskou samičku fretky, má roční fenka jack russel teriéra to přivítala s nadšením a protože je to takový hodný bulík, tak se hned strašně zkamarádily. Freťule honí psa a přitom nadšeně kvoká, pak jí vleze málem celá do ucha, bůh ví, co tam hledá, pak zas pes honí fretku a nechá do sebe kousat...vypadají jako by se znaly roky. Problémem je, že fretka mě úplně ignoruje a chce si hrát jen se psem, jen se psem, jen se psem. mám je nechat se spolu vždycky vyblbnout (očividně to nevadí ani jedné straně) a já mám pak být jen připravená na mazlení a "uspávání"
jinak fretka je divoch, ale hodná, na záchod si zaběhla do klece a kouše jen jemně, pes si v podstatě nechá všecko líbit:)
díky za rady a informace
jajinka.malinka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 zář 2012, 12:11

Re: Freťule a pejsek

Příspěvekod martina » 18 zář 2012, 12:33

? a v čem chceš poradit? žádný problém nevidím...
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Freťule a pejsek

Příspěvekod jajinka.malinka » 18 zář 2012, 13:33

no jestli je mám nechat řádit a pak si unavenou fretku vzít jen vymazlit...jestli se mi tímhle přístupem, že ji "odkládám na hraní" neodzicím od sebe
jajinka.malinka
 
Příspěvky: 2
Registrován: 18 zář 2012, 12:11

Re: Freťule a pejsek

Příspěvekod martina » 21 zář 2012, 20:47

fretky nejsou zrovna moc zvířata na mazlení, s tím se budeš muset smířit. to, že si rozumí s tvým psem, je výhra, stejně jako to, že je čistotná. myslím, že by ti spousta chovatelů mohla závidět.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Freťule a pejsek

Příspěvekod majda » 22 zář 2012, 09:29

Martina má pravdu...to co jsi popsala je ideální stav :-) Buď ráda že to takhle dopadlo, protože jak sama víš, jack russel je rapl a je super, že si s fretkou hraje :-)
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 návštevníků