Kdo jste kdo?

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Kdo jste kdo?

Příspěvekod martina » 09 led 2011, 20:02

Kdo se nám chce představit, tady má prostor, a pravěk najdete na starém diskuzním fóru v tomto vlákně :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Kdo jste kdo?

Příspěvekod Johana » 09 led 2011, 20:48

Pro ty co sem chodí kratší dobu se představim, aby to nemuseli hledat v "pravěku" :-)

Jmenuju se Johana Sedlářová, mám svou první a jedinou fretku Vlňáka (narozen 10.5.2004) viewtopic.php?f=48&t=65&start=0 , je mi 54 let, bydlím celý život v Bratislavě (i když sem národnosti české). Púvodním povoláním sem projektant-statik ocelových a betonových konstrukcí, nyní už cca 15 let pracuji na MV SR ve veřejném obstarávání. Moje zájmy jsou fretky a psy (výcvik psú - nyní spíše poradenství jako praxe) a rekreační turistika. Na forum Českého klubu chodim pravidelně od roku 2004 http://forum.fretka.cz/read.php?1,3249,3285#msg-3285.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Kdo jste kdo?

Příspěvekod Efka » 10 led 2011, 11:46

Ahoj,tak já budu v představování pokračovat. jmenuji se Eva. Mám pubertálního freťáka Pištu. Pišta si nejvíce rozumí s pubertálním kocourem Honzou. Spolu dokážou převrátit byt vzhůru nohama. Je mi 22let. Žiji s přítelem na vesnici v jižních čechách. Máme menší hospodářství (ovce, kozy, králíky, drůbež, psi, kočky, papouška) Se svým psem pravidelně docházíme za dětma do školky.
Efka
 
Příspěvky: 4
Registrován: 20 pro 2010, 14:25
Bydliště: České Budějovice

Re: Kdo jste kdo?

Příspěvekod graciijka » 10 led 2011, 12:59

Jak tak koukám do pravěku info o mojí osobě a fretkách je dost zastaralé :D Takže nově.

Jmenuju se Markéta je mi 26 let, pracuju jako zlomařka (grafička) a fretek mám k dnešnímu dni pět.
První fretku šampaňku Žofii jsem dostala od přítele za maturitu. Dnes jí táhne na šest let.
Albínku Lentilku (4 roky) jsem Žofii pořídila jako kamarádku. Ovšem holkám trvalo seznamování celé dva roky.
Z prvního vrhu jsem nechala Lentilce tchoříka Labakana, kterému se bohužel stalo osudným torzo sleziny.
Pár dní po jeho smrti mě zaujal Hopík (4 roky) z Měcholupského útulku, který holky konečně zkamarádil.
Z druhého vrhu nám zůstal doma Speedy (3 roky) kvůli vrozené vadě (rozštěpu).
Mezitím jsem měla doma pár depoziťáků (Bruna, Mufa, Čabíka a Zuzanku).
Mufa jsem si původně chtěla nechat, ale kvůli vrozené vadě (rozštěpu páteře) a bolestem jsem ho nakonec s těžkým srdcem nechala uspat.
A jako poslední do party přišel prdlý tchořovitý Markus, kterému jsou skoro dva roky.
Poslední dobou se hodně držím, aby se smečka dále nerozrůstala.
Markéta a smečka ;)
Žofka, Lentilka, Hopík, Speedy, Markus
Uživatelský avatar
graciijka
 
Příspěvky: 118
Registrován: 27 lis 2010, 11:18
Bydliště: Praha

Re: Kdo jste kdo?

Příspěvekod Korky » 10 led 2011, 18:19

Ahoj, tak aj ja sa predstavím...
Volám sa Katka (22r.), bývam momentálne s priateľom v Prahe, študujem molekulárnu biológiu a pracujem v zoo. Koníčky: výcvik zvierat pozitívnym posilovaním, biológia, cudzie jazyky (momentálne makám na španielčine), výlety do prírody a samozrejme fretky...
Mojou jedinou freťulou je Vilko, zobrala som si ho pred 3-ma mesiacmi z boleslavského útulku. Ale s fretkami a mnohými inými zvieratami som mala skúsenosť už predtým - ako píšem, pracujem v zoo. Vilího vek neviem, je to nalezenec, ale nie je to už žiaden puberťák, aj keď elán mu rozhodne nechýba. Holky v útulku mu odhadli 3 roky, ja som toľko fretiek ešte nevidela, aby som si vedela tipnúť. Jeho najväčší koníček je vyrábať dierky do krabíc s mliekom, do rožkov, jabĺk a všetkého, čo zabudneme v jeho dosahu. A úplne najšťastnejší je, keď ho pristihneme, to hopsá po celom byte a puší jedna radosť, ale to asi poznáte aj vy :)
Takže to jest tak stručne o nás, teším sa na jar a leto, že sa na prechádzkach a stretnutiach spoznáme s niektorými z vás aj osobne...
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Re: Kdo jste kdo?

Příspěvekod nereida » 10 led 2011, 18:56

Já se jmenuju Veronika,
je mi 23 let. Většinu roku trávím v Českých Budějovicích, kde studuji na Přírodovědecké fakultě zoologii. Občas se vyskytuju v Chomutově, Teplicích a Berouně. Bydlíme společně s přítelem Jirkou(24let) na koleji, který je také zoolog....takže máme 2 fretky. Tříletou tchořovitou samičku Bonnie, kterou jsme si vzali od krotitelky(zasvěcení ví) jejíž smečka naší holčičku nepřijala. Jinak byla odebrána původnímu majiteli a poté vystřídala pár rodin, které jí vrátily kvůli tomu, že nebyla moc socializovaná a lidí se bála. Teď je z ní zlatíčko. Před ní jsem měla stříbrnou samičku Mínu, která se bohužel neprobudila z narkózy po kastraci. V říjnu 2010 jsme si vzali dalšího bezdomovce, rok a půl starého samečka Ichiho. Původní majitel si ho nemohl nechat kvůli stěhování. Je to takový jezevčí moula, který je stále ještě dost hravý a občas lítá jak torpédo.
Jinak s přítelem vlastníme Gekončíka nočního jménem Boženka, 4 jiné gekončíky(Bohouš, Bláža, Beáta, Brunhilda), 11 šneků(Achatiny a Archachatiny) a asi 20 orchideí.
Rádi cestujeme a dozvídáme se nové věci o všech možných zvířatech jak v lidských chovech, tak v přírodě u nás i v zahraničí.
Bonnie a Ichi
Uživatelský avatar
nereida
 
Příspěvky: 53
Registrován: 27 lis 2010, 18:51
Bydliště: Chomutov, České Budějovice

Re: Kdo jste kdo?

Příspěvekod Lída » 17 led 2011, 21:16

Jmenuji se Lída Dumbrovská a se svou malou rodinou bydlíme v městečku Brušperku, 18 km od Ostravy.
Je mi 45 let, jsem zaměstnaná v ocelářské společnocti jako pracovník v oblasti VTEI.
Doma máme psí dámu Casinku (york, 12 let) a 3 fretečky. Tchořovitého kluka Beníka (2.5.2007), šampaňskou dámu Winušku (16.9.2007) a dorostenku - poloangorskou pandí Famušku (11.5.2010). Já a má dcera Hanka (zatím 20 let) chováme fretečky už skoro 7 let. Naší první fretečkou byla tchořovitá uličnice Giginka, o ní a jejím osudu se můžete dočíst v "pravěku".
Musím se přiznat, že jsem freťulím úplně propadla a souhlasím s názorem - fretka není zvířátko, fretka je životní styl.
Lída
 
Příspěvky: 39
Registrován: 28 lis 2010, 16:33


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků