Kam k vetovi, říje samec

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Kam k vetovi, říje samec

Příspěvekod Nokiika » 17 úno 2011, 19:11

Jj s žifiro se přes internet znám.. Psala jsem si s ní, když jsem Béďu dostala, tak aby mi poradila, jak ho ochočit, když to byl takovej tygr.. Pokud si dobře pamatuji, jezdí na vet do Ústí na Mi-Vet, ale tam mají tak draho, že to bych opravdu finančně nezvládla.. Taky jsme tam jezdili se zvířátkama.. Ale pokud nebude jiná možnost, taky tam zajedu..

Marti: A kde je prosím ten doktor pod těma kasárnama?? Taky někde tam jak je ta Slováková?? V pondělí tam jdu na kontrolu a uvidím, jak se zachová, jestli se snažila zjistit si něco o tom černání, když o tom teda nic nevěděla a nebo se na to vyflákla.. Pokud to tak bude veta změníme.. Chci aby se to nějak vyřešilo.. Pokud možno tak, aby to dopadlo dobře.. Začínám mít pocit, že Béďa přestává slyšet a nebo mě slušně ignoruje.. :D

A jak to s tou freťulí vůbec nakonec dopadne?? Doufám, že když už si takhle užívá bolestí a svědění, tak že bude v pořádku..
Nokiika
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 17:39

Re: PARAZITÉ VNĚJŠÍ, PARAZITÉ VNITŘNÍ

Příspěvekod ŽoFiRo » 17 úno 2011, 21:38

jojo, jezdím většinou na Mi-vet, co se týče cen, pak mi to nijak extra drahý nepříjde, tedy ve srovnání s ordinací MVDr Hrbkový to tam kolikrát vyjde ještě o něco levněji.
co se uší týče, tak pokud vím, nikomu se je zachránit nepodařilo a několik fretek s tím bylo na operaci
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: černání ušních boltců - nevhodné kapky proti svrabu?

Příspěvekod martina » 17 úno 2011, 22:03

[quote="Nokiika"]
Marti: A kde je prosím ten doktor pod těma kasárnama?? Taky někde tam jak je ta Slováková?? V pondělí tam jdu na kontrolu a uvidím, jak se zachová, jestli se snažila zjistit si něco o tom černání, když o tom teda nic nevěděla a nebo se na to vyflákla.. Pokud to tak bude veta změníme.. Chci aby se to nějak vyřešilo.. Pokud možno tak, aby to dopadlo dobře.. Začínám mít pocit, že Béďa přestává slyšet a nebo mě slušně ignoruje.. :D
[quote]

že by přestával slyšet si nemyslím, spíš to druhý ;o)
(a i kdyby náhodou, tak to není žádná tragédie, nemusíš mít obavy)

nevím, jak moc to v mostě znáš, takže se spíš mrkni sem, tady je adresa a kontakt http://www.fretka.cz/files/tinybrowser/ ... ve2011.xls
jestli dr. slováková je na žatecké (myslím, že jo), tak od ní je k vaculínovi kousek, resp. ani nedojedeš až k ní, a budeš uhýbat vlevo - pokud jezdíš z bíliny do mostu až druhým vjezdem kolem šelky.
ordinace je v přízemí normálního baráku s bytama http://www.mapy.cz/#st=s@sss=1@ssq=Seif ... %2C%20most.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

černání ušních boltců - nevhodné kapky proti svrabu?

Příspěvekod Nokiika » 19 úno 2011, 14:01

ŽoFiRo: Kde je ta MvDr Hrbková? zatím se nám to zastavilo .. Nejde to na ty zbytku boltců, ale to okolí oušek má zduřelé a takové hnědo černo žluté.. Koupila jsem konopnou mast,aby mu to neuschlo a nějakou mast obsahující kortikoidy.. Béďa teď začal neuvěřitelně páchnout.. A kdykoliv hovezmu do ruky je jako, když si učůrne nebo když chce něco označkovat.. A nevim co to do něj vjelo, ale najednou nám začal čůrat po baráku a na záchod nechce chodit.. (chodí tam jen kakat).. :?
Nokiika
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 17:39

Re: PARAZITÉ VNĚJŠÍ, PARAZITÉ VNITŘNÍ

Příspěvekod ŽoFiRo » 19 úno 2011, 14:08

no co by, vjela do něj říje :) proto víc smrdí a všechno očůrává, přejde to napodzim a nebo po kastraci :) s ušima to nemá nic společnýho.
MVDr Hrbková je v Teplicích - Trnovanech naproti policii v ul. Josefofská, ale co se týče cen, pak to vyjde asi nastejno jako na Mi-vetu, tedy něco tam mají levnější a něco zas naopak dražší, ale když to vezmu v průměru, pak to vychází tak nějak nastejno..
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: PARAZITÉ VNĚJŠÍ, PARAZITÉ VNITŘNÍ

Příspěvekod Nokiika » 19 úno 2011, 14:20

A jak často do roka jí má?? :D Je mu 10 měsíců a poprvé říjil od listopadu do prosince.. Mě napadlo,že jak se chová by s tou říjí mohlo mít něco společného, ale přišlo mi to dost brzo po té předchozí.. ;)
Jj, vim kde myslíš.. Psala jsem Mikulicovi na Mi-Vet jestli by mi mohl něco poradit co s těma ouškama nebo jestli tam mam zajet, ale nic mi nenapsal...
Nokiika
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 17:39

černání ušních boltců - nevhodné kapky proti svrabu?

Příspěvekod ŽoFiRo » 19 úno 2011, 14:24

samci mívají říji cca 3/4 roku - od konce zimy/začátku jara do léta/podzimu. na mi-vet si zkus spíš zavolat.
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: PARAZITÉ VNĚJŠÍ, PARAZITÉ VNITŘNÍ

Příspěvekod Nokiika » 19 úno 2011, 14:27

Já myslela, že jí mají každé 3-4 měsíce, teda aspoň podle toho co jsem se dočetla, ale v praxi je to asi jiný... :lol:
Nokiika
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 17:39

Re: PARAZITÉ VNĚJŠÍ, PARAZITÉ VNITŘNÍ

Příspěvekod Nokiika » 19 úno 2011, 14:42

No já jsem ho právě chtěla teď na jaře vykastrovat,ale nevim, když má teď ty ouška.. A co ten tvůj vykastrovanej sameček? Je méně cítit? Nebo jse to vše stejné?
Nokiika
 
Příspěvky: 23
Registrován: 16 úno 2011, 17:39

Kam k vetovi, říje samec

Příspěvekod ŽoFiRo » 19 úno 2011, 14:49

nevím, co jsi četla, ale samci mívají říji cca 3/4roku a to většinou v kuse :)
jo, po kastraci jsou cítit mín a přestanou všechno očůrávat.
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: Kam k vetovi, říje samec

Příspěvekod Johana » 19 úno 2011, 16:55

Pokud nebude mít ta ouška v pořádku, tak bych ho nekastrovala.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

cron