Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Dr1v3R » 08 kvě 2011, 01:13

Zdravim, dneska jsem mel debatu s majitelem bytu - nastehoval jsem se do RD v Jilovem u Prahy, bydlim tu 3. mesic..
Rekl mi, ze by dneska uz najemni smlouvu s clovekem co ma fretku nepodepsal.
Ze si udajne sousede stezuji(jsou tu jeste 2 byty) ze fretka SMRDI:( - Samicka, i samec jsou po kastraci.
Zachudek sice obcas netrefi, ale to se hned uklidi.
Stelivo maji velmi jemne - velmi save - nemohu si vzpomenout na znacku.

- Pry fretka je citit az do prvniho patra bydlim ve 3. - spise to je 2a neco malinko patro :-)
- Naznacil. Ze by sme je mely dat z bytu pryc. Ze by to bylo asi lepsi. - Jenomze to je ten problem. Nejsem schopnej obetovat ani jednu z Fretek. A bytu se zbavit taky nikdo nechce, je to fakt hezkej byt, za jeste hezci cenu. - coz je problem.
Ze se take boji o to ze mu nacichnou zdi a podobne
-mala perla -> (predchozi majitel odkud jsem se odstehoval pred 3. mesici musel poslad uklidovou cetu aby "odsmradily byt"(takhle mi to bylo receno do telefonu)(fretky nebyly jeste kastrovane), samozrejme musel vymenit koberec, a zaplatil samozrejme tu uklidovou cetu - pry cistily i okna - vazne jsem nevedel, ze okna od fretek nacichnou!!
Jak tedy vyresit to - aby vsem fretka nesmrdela ?
Docela mam z toho stress. Protoze proste, stehovat se nam nechce, a fretek se zbavit nedokaze ani jeden clen rodiny.Poradi mi nekdo neco ?Prosim :cry:
Abigail 19.4.2009 PK SPK 037 - Kastrat
Crash - nalezenec - datum narozeni cca kolem dubna - kvetna 2009 - Kastrat
Obe barvy tchor
Dr1v3R
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2011, 00:56
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Dr1v3R » 08 kvě 2011, 01:21

Jeste majitel rekl, ze kdyby fretka nahodou utekla(hodil bych si asi masli :( - vubec nemyslet na tohle ).
tak ze ma maly dite(tak 3 roky?) ze nevi co by to mohlo udelat, ze to je proste zvire, ze i kdyz to je vychovany, tak ze to proste muze kdykoliv zautocit - VAZNE AGRESIVNI, KDYZ NENI SCHOPNA ANI SEZRAT MYS(ale uz mi zakousla 2 krecky:( jen zakousla, nic vic.-jeden byl stejne tak na uspavajici injekci.)
- jenomze, dam ruku do ohne za to, ze fretka diteti neublizi, maximalne ho stipne - dobre mu tak, nema sahat na to co neni jeho.

-hlavne ze sousedi maji psa, kterej NESMRDI, a kdyby nahodou utekl tak NEKOUSE. :evil:
Abigail 19.4.2009 PK SPK 037 - Kastrat
Crash - nalezenec - datum narozeni cca kolem dubna - kvetna 2009 - Kastrat
Obe barvy tchor
Dr1v3R
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2011, 00:56
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Johana » 08 kvě 2011, 08:59

Bohužel majitel bytu diktuje nájemci podmínky, je to jeho byt. A když majitel teď řekne že v bytě zvíře nechce, tak s tim nic nezmúžeš, i kdyby třeba před 3 měsíci i podepsal, že tam zvíře být múže.
Pokud se nechceš vzdát fretek (co zjevně nechceš) jediné řešení vidim zmněnit byt a s dalšim majitelem bytu si hned na začátku stanovit pravidla, dát mu fretky třeba očuchat a pod. Tady totiž nejde o to, že by fretky skutečně smrděli (i když maj určitĚ jiný tělesný pach jako pes, takže ani "psejčkařúm" fretka vonět nemusí), ale jde o to, že je tam majitel skrátka nechce kvúli vlasním předsudkúm.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod majda » 08 kvě 2011, 09:08

Bohužel, tady je každá rada drahá, protože dotyčný majitel bytu se rozhodl, že prostě fretky smrdí. Jediné co ti doporučím - dělám to sama (ač naši kluci spíš voní než smrdí) - do záchůdků sypu odstraňovač zápachu od Beapharu - má to takovou příjemnou mýdlovou vůni, v zásuvce mám strčenou další vůni a pak koberce občas stříknu Odstraňovačem pachů buď opět od Beapharu nebo z DM drogerie. Víc asi dělat nemůžeš...
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Barnie » 08 kvě 2011, 12:44

je mi líto,ale bohužel s tím nezmůžeš vůbec nic.jsem taky v podnájmu za krásné peníze.máme fretku už 1,5 roku..majitelku bytu jsem informovala a fretku mi povolila,i když se smradu bála,ale přislíbila jsem,že ho vykastrujeme co nejdřív to půjde.
všichni v baráku ho tady chválily jak je krásnej a pod.,dokud mu nezačla říje...to si začla stěžovat sousedka,že jí označkoval rohožku,tak jsem jí vyprala a s omluvou jí vrátila.od té doby ho vždy čapnu doma a pustím až venku a neustále za dveřma slyším jak si stěžuje na zápach.když jsem s ní mluvila,tak mi ale řekla,že nemůže mít ani psa,že jí také smrdí,ale že se moc omlouvá,že i ona tam dělá bordel a že je to ok.poté byla schůze družstva,kde jsem si pak přečetla,že jsme se řešily my versus fretka.že si majetelé byty stěžují na neúnosný zápach na chodbách! .když jsem se ptala majitelky bytu co se říkalo a tak,tak si stěžovala jen ta naše sousedka. :evil: byly se u nás i podívat a zjistit jak smrdí,ale nic necítili,jen že tu nějaké zvířátko bude..takže ok.barnie už je měsíc vykastrovanej a čekám na sousedky odezvu.a to ještě neví,že si chci pořídit druhou fretku :D
sousedy si hold bohužel nevybereme a lidi jsou v dnešní době ošklivý a netolerantní!!!!
Uživatelský avatar
Barnie
 
Příspěvky: 117
Registrován: 30 lis 2010, 22:45

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Dr1v3R » 08 kvě 2011, 15:34

takze to co sem resil s ZOFIRO, zjistit komu z najemniku smrdi a vyresit to s nim.
Abigail 19.4.2009 PK SPK 037 - Kastrat
Crash - nalezenec - datum narozeni cca kolem dubna - kvetna 2009 - Kastrat
Obe barvy tchor
Dr1v3R
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2011, 00:56
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Barnie » 08 kvě 2011, 16:12

přesně tak!!!:-))
hodně štěstí,protože já bych si život bez toho chlupáčka představit už taky nedovedla. :D
já mám v jílovém kámošku,třeba je to tvá sousedka :-)
Uživatelský avatar
Barnie
 
Příspěvky: 117
Registrován: 30 lis 2010, 22:45

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Dr1v3R » 08 kvě 2011, 21:10

ahoj. urcite neni, jsou tu 3 byty.:-)
Abigail 19.4.2009 PK SPK 037 - Kastrat
Crash - nalezenec - datum narozeni cca kolem dubna - kvetna 2009 - Kastrat
Obe barvy tchor
Dr1v3R
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2011, 00:56
Bydliště: Jílové u Prahy

Re: Fretka vs Majitel Bytu - pry smrdi.

Příspěvekod Dr1v3R » 15 kvě 2011, 14:15

Uz vime komu to z najemniku smrdi(jako kazdy zvire-vykastrovany jsou vsechny(Ale proste to je tchor ze ??)
Je to domluveny ze zkusime ten odstranovac pachu, ktery koupime i jim, koupime od overene znacky tzv."neutralizer".
Coz by mohlo - bude muset pomoct, ale proste je to fretka, tak to smrdet bude !!:-/
Abigail 19.4.2009 PK SPK 037 - Kastrat
Crash - nalezenec - datum narozeni cca kolem dubna - kvetna 2009 - Kastrat
Obe barvy tchor
Dr1v3R
 
Příspěvky: 5
Registrován: 08 kvě 2011, 00:56
Bydliště: Jílové u Prahy


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků