Fretčí přívěsky a jiné výšivka

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Fretčí přívěsky a jiné výšivka

Příspěvekod tulič » 12 kvě 2011, 20:01

Zdravím všechny,
naskytla se mi možnost získat výšivky na trička, přívěsky, kšiltovky atd atd, čím si zamanu:))

Nechal jsem na zkoušku vyrobit následující klíčenku: http://www.netradicni-aktivity.cz/fretky/

Na druhém obrázku, jsem zkusil menší aranžmá i s klíči, jak by to mohlo vypadat:)

Na posledním obrázku jsem zkusil odstranit nápis, jak by to vypadalo. Vzhledem k velikosti, je totiž nápis trošku kostrbatý a hlavně tam není mnoho "vzduchu" a to je proteď použito písmo bez háčků a čárek.

A tak se ptám Vás, co Vy na to? Byl by zájem? Čím více, tím lépe, dostanu cenu níže. Klidně piště i návrhy, co by se Vám líbilo vyšité a kde by to mělo být a třeba najdeme společné téma:)

Aktuální přibližná cena za jednu, přibyla by ještě obšitá dirka a kroužek je kolem 40kč...ale s množstvím se půjde dolu. Za vytvoření vzoru bychom neplatili nic.

Jsem schopen k tomu za nízké ceny sehnat i oblečení, kšiltovky apod.

Jako další tu mám teď ještě nabídku na samolepky s průměrem 1cm, které se pohybují podle velikosti nákladu až za 0,4 Kč za kus s DPH a není nutné, aby všechny byly stejné. Takže je možno vzít třeba 500 a 500:)
tulič
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 úno 2011, 01:22
Bydliště: Ústí nad Labem

Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron