Hysterický freťák

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Hysterický freťák

Příspěvekod Rynn » 30 čer 2011, 10:17

Ahoj,
dlouho jsem tu nebyla, dost se změnila situaci, tak to je celý složitější :)
Ale teď mám takovej dotaz. Včera jsme k naší 6 členný smečce pořídili sedmýho, nekastrovanej samec. Kastraci chystáme, jen co se Chylda vrátí z dovolený a až ho doočkujeme.
Zkoušeli jsme meněí seznámení- s Meggie, kde jsme čekali největší problém, by to i šlo, sice by ho chtěla zabít, ale on se nedá (krom toho je asi 3x větší než ona, ale musí si to s ní vyřídit ještě před kastrací, dokud na to má koule...), s Rockym by se furt tahali (Rocky se i 4 a půl roku po kastraci chová jak říjnej samec), Tobiáš je freťák-máma, takže tam by to bylo v klidu, až by ho netahal, takže po kastraci. Problém nastal, kde jsme absolutně nečekali- u "prťat"- Diega a Kiki. Měli z mládí (3 roky zpátky) problém s Meggie, která je chtěla zabít, Diego jí tehdy při obraně praštil hlavou o zem, měla otřes mozku... No, přinesli jsme je do pokoje, freťák se k nim ani nepřiblížil, Kikina se hned počůrala a zdrhla pod gauč, Diego zmizel v rouře, kam se freťák nevejde, syčel a, doslova, štěkal, Jinak bych ten zvuk nenazvala. A to se k nim nepřiblížil ani na metr. Z roury samozřejmě nešel vyklepat, takže jsme ho lákali potom půl hodiny na pastu, než vylez, to už freťák v pokoji nebyl. Pelechy budem měnit a tak, ale jde o to, jak zvýšit těm dvoum sebevědomí natolik, aby z toho nebyli tak pos....? Jinak oba dva běhaj se zbytkem smečky, kvůli Meggie je to rozdělený na dvě party, což je teda maximum, takže chceme freťáka skamarádit, aby u nás mohl zůstat.
Ale takhle vyděšený fretky jsem fakt nikdy neviděla...
Rynn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2011, 17:04

Re: Hysterický freťák

Příspěvekod martina » 30 čer 2011, 12:07

ahoj rynn,

obávám se, že sebevědomí jim už nezvýšíš, tři roky je docela dost na to, aby povaha fretky byla poměrně definitivně zformovaná. ale možná, že po kastraci nebude freťák tak "nebezpečně" cítit, tak už se ho nebudou tak moc bát. ale ruku do ohně bych za to teda nedala :o/
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Hysterický freťák

Příspěvekod Rynn » 30 čer 2011, 12:31

No to je právě to... musim ho dát dohromady s Meggie, ať u nás může zůstat. Ta je hrozná bitkařka, ale jenom dokud se jí freťák bojí, s Jonášem se začli kamarádit až v jeho říji, Diego jí taky v říji srovnal, i když ne tolik, ale po kastraci se jí začal opět bát. Ale s ostatníma vycházel naprosto v pohodě. Tak když bude v pohodě s Meggie, nebudem prťata tejrat, Diego vypadal, že je zralej na infarkt :)
Jinak se zbytkem to půjde, ještě musíme seznámit s Jonášem, ale s tim až po tý kastraci, neni ve svý kůži, před 2 tejdnama jsme léčili zánět svalů, tak by toho na něj mohlo bejt moc a takovou hnusnou věc už nechcem.
Ale tohle jsem fakt neviděla ještě... v tomhle zlatí psi, ty se daj nějak skamarádit skoro vždycky :roll:
Přitom Rocky je fakt furt jak říjňák, na jaře ho to chytí (včetně lehkýho značkování) a celý období "říje" musí bejt v kleci sám, protože fakt všechny znásilňuje. S Diegem si taky rád "pohraje", ale tomu se to líbí. Tak nevim, co má proti pravýmu říjňákovi, aniž by se k němu dostal nějak blíž...
Rynn
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03 led 2011, 17:04


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron