Jaké hrajete hry ?

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

Jaké hrajete hry ?

Příspěvekod Veunkaaa » 11 črc 2011, 12:10

Napadlo mě založit toto téma protože ještě nemám moc inspirace jak si s fretečkou hrát. Zatím jsem přišla na 4 hry, které jí baví. Jedna je, že vezme do tlamičky klubíčko a utíká s ním za skříň, já opatrně tahám za provázek a ona se semnou přetahuje. Druhá hra je na honěnou, zadupu na zemi a ona se mi vrhne na nohy, já utíkám a ona mě honí a ve finále mě vždy ,,uloví" :lol: třetí hra je, že si vezmu na ruku maňáska nebo plyšáka a ona se s ním pere. A ta poslední hra je, že škrábu nehtama o zem a ona číhá a loví, toto je ovšem velmi bolestová hra :D . Jak si hrajete se svými freťáčky či freťačkami vy ?
Uživatelský avatar
Veunkaaa
 
Příspěvky: 50
Registrován: 09 črc 2011, 16:48
Bydliště: Ústecký kraj - Varnsdorf

Re: Jaké hrajete hry ?

Příspěvekod Johana » 11 črc 2011, 12:54

Hrajeme si podobně :) Moc se nám osvědčila hračka na tyčce pověšená na gumičce, například toto http://www.obchudekumajdy.cz/?p=product ... sName=strašidýlko-na-prutě treťák se výborně vylítá, "zaloví si", přitom ruce zústanou bez úrazu a člověk se moc neuštve ;)
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Jaké hrajete hry ?

Příspěvekod NoNaMe » 11 črc 2011, 13:42

my máme nejraději pinkongové míčky.. :-) naše malá ji honí a honí a nejde chytit.. vydrží takhle blbnout hodiny.. jinak si hrajeme stejně.. nejoblíbenější hra je však na schovku.. "házíme" malou do peřin, ona se schová, vždy vykoukne jinde a zase běží se schovat a tak.. to je super..
NoNaMe
 
Příspěvky: 7
Registrován: 13 čer 2011, 06:24

Re: Jaké hrajete hry ?

Příspěvekod Žabka » 11 črc 2011, 15:12

Mláďata většinou moc baví hra na "zabalování" mrně se zabalí do nějakého starého šátku, nebo hadru, a pak se nechá, aby se samo vymotalo. Čím je šikovnější, tím lepší zabalení zvládne rozbalit. Začne se jen tím, že se hadr přes mrně hodí, a to z pod něj vyleze. tahle hra moc baví i mé lidské mimino ;)
Také je dobrá a jednoduchá hračka naplnit papírovou krabici zmuchlanými novinami, nebo nelépe šustivým hedvábným papírem (co se do něj balí v květinářství květiny), fretky moc baví v ní hrabat (a pro byt je to menší pohroma než písek nebo hobliny, případně hlína, ve kterých se taky dá hrabat).
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

cron