špunty od vína

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

špunty od vína

Příspěvekod LukasMi. » 02 srp 2011, 08:50

Nevím, jestli jste si toho někdy všimli nebo spíše měli možnost všimnout, ale zjistil jsem, že jak mladé rozdováděné tak i starší fretky doslova šílí, když jim dáte korkový špunt od vína. Mezi našemi mladými se o ně strhla rvačka, a kdž jsme dali špunt naší čtyřleté Elišce, začala na nás dokonce hlasitě syčet, když jsme jí ho chtěli vzít. Tak vyzkoušejte a možná se budete divit co to z vaší fretkou udělá :lol: :lol:
LukasMi.
 
Příspěvky: 6
Registrován: 12 kvě 2011, 18:29

Re: špunty od vína

Příspěvekod Aniii » 02 srp 2011, 09:14

Moje holky špunty absolutně ignorují a vždy to tak bylo...takže bych to negeneralizovala;-)
Uživatelský avatar
Aniii
 
Příspěvky: 380
Registrován: 26 lis 2010, 14:27
Bydliště: Praha

Re: špunty od vína

Příspěvekod Johana » 02 srp 2011, 10:04

Já bych se špuntú a korku celkově na hraní dost bála, aby fretka kus neukousla a neucpalo jí to střeva.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: špunty od vína

Příspěvekod martina » 02 srp 2011, 10:53

lukáši,

zkus místo korkového špuntu plastová víčka - od čehokoli a v jakékoli velikosti. ty moje milují odměrky na prací prášky, v létě zase rádi loví malé uzávěry od petflašek z (osvěžující) vodní lázně.

korek je opravdu nebezpečný, ten bych fretce (psovi, malým dětem...) na hraní raději nepůjčovala.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: špunty od vína

Příspěvekod Fredulda » 13 srp 2011, 21:22

Zkoušeli ste fretečkám dát z kinder vajíčka ten plastový obal jak je vtom schovaná ta hračka.Dej te jí to prázdný a zavřený,můj freták to miluje,a ve vodě to loví a na suchu chytne předníma pacičkama a couvá :D :D
Fredulda
 
Příspěvky: 56
Registrován: 27 lis 2010, 10:50


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků