FRETKA a mouchy?

Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.
Pravidla fóra
Prostě o všem a o ničem, také DOTAZY, NABÍDKY, ŽÁDOSTI, které jinam nezapadají.

FRETKA a mouchy?

Příspěvekod MishaCZ » 04 srp 2011, 10:45

máme doma 1,5 letou samičku vykastrovanou rada kouka z okna vcera jsem videl neco co jsem nikdy necekal na okne litala mocha a furt do nej bouchala fretka sedela Emča sedela dole a koukala na ni pak prisel vypad a mouchu omracila a pak ji s radosti slupla stalo se vam to taky nekdy? nevim co stim mam delat a taky me napadlo nezkousel jste nekdo nekdy dat fretce hmyz nejakej? červiky atd... ?

diky za dopovedi :)
MishaCZ
 
Příspěvky: 13
Registrován: 04 srp 2011, 10:39

Re: FRETKA a mouchy?

Příspěvekod martina » 04 srp 2011, 11:38

fretka si leccos uloví - doma většinou leda nějaký hmyz, venku třeba myš. většinou se vůbec nic neděje a ničemu to nevadí, fretka si prostě pochutná na čerstvé stravě :o)

hmyzu bych se ani nebála, i když i ten může být něčím otráven (postřik), ale ten by neměl být pro savce nebezpečný. ale venkovní myši, to může být problém. jedem, který se, bohužel, pořád ještě používá, se přeneseně otráví i fretka - a smrt to je velmi velmi hnusná a bolestivá :o(( a pak taky venkovní myši mohou přenést na fretku leptospirózu (lze očkovat, kdo chová fretky venku, měl by to každopádně udělat).

asi tak - mně osobně by to, že si fretka sama zpestřuje jídelníček hmyzem, nijak nevadilo a kdybych na to měla podmínky, nevadilo by mi ani krmit fretky živou stravou i většího rozsahu (holata). ovšem z vlastních zdrojů nebo obchodu, ne z venku, to bych měla obavy.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: FRETKA a mouchy?

Příspěvekod MishaCZ » 04 srp 2011, 12:08

aha tak to je dobre :) mysi jsem nemyslel to bych ji nedal
napadlo me ji koupit cervicky mali jak se snima krmeji chameleoni jestli by je slupla?
ale jinak diky za radu hele :)
MishaCZ
 
Příspěvky: 13
Registrován: 04 srp 2011, 10:39

Re: FRETKA a mouchy?

Příspěvekod Johana » 04 srp 2011, 15:32

Co se týče "létacího hmyzu", bojim se, aby fretka nechňapla třeba po včele...páč kdyby ji píchla do jazyka mohla by se i udusit.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR


Zpět na Kafrání

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron