julca ,kirjava a meda

Příběhy vaše nebo vašich fretek.
Zakladatel má možnost téma zamknout.

julca ,kirjava a meda

Příspěvekod Tomas » 29 kvě 2012, 21:18

Julcu mám už 3roky je moc hodná chytrá . Už je vykastrovat jsme s polu byli v dobrém i ve zlem nikdy bych ji už nedal. Tet žijeme z polu v německu postavil jsem ji tu velkou volieru(120 x100x50 ) v příloze posílám fotky rád bych slyšel vaše názory na vylepšení volieri:)
Přílohy
2012-05-29 19.51.01.jpg
voliera2
(43.92 KiB) Zatím nestaženo
2012-05-29 19.50.08.jpg
voliera
(43.42 KiB) Zatím nestaženo
Naposledy upravil Tomas dne 06 led 2013, 16:29, celkově upraveno 2
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca

Příspěvekod Tomas » 29 kvě 2012, 22:59

Asi bych měl něco napsat o Julca: pořídil jsem si ji ve zverimexu . Když jsem tam přišel se podívat vydělá jsem ji ležet v akváriu v pylinach...její pohled mě úplně ohromný vydel jsem v něm že už tam nechce být a já cítil že bych bez ní už neměl odejít.. Sehnal jsem peníze a koupil jsem ji. Na to že bílá nezvykle malá dokázala že je velmi chytrá nedokázal jsem ji udržet v kleci tak jsem se smířil s tím že bude spát se mnou v posteli. Je velmi čistota tak to nebyl problém... Přišli doby kdy bylo líp a mohli jsme se postarat o opuštění fresky a dat jim noví domov ale i horší doby kdy kuli práci pár měsíců Julca bydlela u kamozky... Ale to už je snad za náma a už je vše v pořádku sice žijeme v německu ale to nevadí hlavně že jsme z polu...
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 30 čer 2012, 18:48

Kirjavu (kiry) jsem vlastně dostal za darmo. Někdo ji odložil u kamaráda ve zverimexu důvod byl: nakej chlap si našel přítelkyni který se nelíbila tak ji dál pric samozřejmě byla zarijena tak jsem byl s ní na veterině na ukončení. Potom byla ještě měsíc u kámoše než jsem si mohl vzít 2 do německa nešlo to hned .už ji tu mám a je spokojena jen ještě trochu občas kousne no:-( asi strest z minula... No přikládám odkaz na fotky tak se můžete kouknout jen mění srst po falesce ;-)
http://stitch1.rajce.idnes.cz/julca_a_kirjava/
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 12 črc 2012, 19:59

Tak u kiri se objevil vitok z vulvy po ukončení riji tmavě sedivej :-( tak jsme šli k veterinari a ten ji pichnul Alizin a zitra znovu máme ještě antibiotika na pár dní snad to pomůže jinak nás čeká kastrace no snat to bude v poradku jinak se ma dobře ještě ma cuckovatou stolici zitra to budu řešit nemáte někdo s tímhle praxi? Mě se zda ta stolice divná.. No:-(
Děkuju za radu ;-)

Chodim tady v německu k veterinari ale ňák němcům nevěřím tak i volám do čech abych si ověřil že dostává co ma..
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Pavla Henzlová » 13 črc 2012, 11:57

Obě fretečky jsou hezké. Držíme palce, aby vše dobře dopadlo.
Pavla Henzlová
 
Příspěvky: 168
Registrován: 26 lis 2010, 15:51

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 14 črc 2012, 17:50

Tak jsme v cera byli jsme na 2injekci prášky s antibiotikama dostává 2x dene no vitok je pořád mám pri čekat jeslí se to zlepší ve čtvrtek máme jít na další injekci... No moc tomu němcovi nevěřit tak až příští víkend pojedu do čech skocim k veterináři v čechach no snat bude líp no a na cuckotou stolici mi řekl že má mít víc vodi .... Maj napajecku tak netuším jak ji donutit aby vyc pila... No děs blba odpověď no uvidíme co řekne veterinář v čech skocim...
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 15 črc 2012, 20:17

Tak už je líp vypadá to že vytok konci stolice je v poho :-) jen se julce objevil julce na bříšku jakej bolak :-( pak se uvidí z čeho to má ale abych neříkal vše špatně mám pár nových fotek můžete kouknout;-) http://stitch1.rajce.idnes.cz/fretky_ve_voliere/
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 25 črc 2012, 19:35

Tak uz jsme zdraví jen ještě cekam na výsledky výteru ale uz je vše v pořádku i viter uši máme porad čistí:-)
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 03 zář 2012, 21:10

Tak po dovce V české republice jsme zas v německu... Holky se mají moc dobře Kirina už není v riji tet určujeme termín jesli v česku nebo v německu podle času no jen je v chování divná .... V ruce je velmi mazliva ale pokut má volnost dobře se do ruky zahrizne no sice už ne do krve no možná si už o mně prosila zuby no ale když se chytí nebo ji nabydnu něco dobrého nehrizne a nečase i chytit a i v kleci pohladit.. No podle toho že ji to po měsících nepřichází asi měla krušné decvi ...... No ale divní... Rád bych se s ní na výstavě pochlubil (pokut to půdě) no uvidíme..
Julca je pořád stejná pohodarka ..... Tet jsem jim v práce vzal papírovou bednu cca 60-60cm velkou plnou ti peni čím se vyplňují balíky v tom plavou ale když tam dám obě je to pak jako když si hraju s vosim úlet protože v ti pene nevím kde jsou a když se přiblížím rukou k Kirine hrizne ...:- D a nejlepší je když mě z klece chce kousnout do nosu a nepovede se ji to tak cítím venek jejího dechu :-D
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 03 zář 2012, 21:36

Jo a bych uvítal prosím nakou řady jak ji ochocit už jsem ne vše zkusil je když je volná dost plachá nevím odkud je... Ani původ.. Děkuju moc sice jsem si zvikl ale okusovani prstů se rád už vihnu když to půjde no
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 07 říj 2012, 22:22

Novinky v pátek de kiri na kastraci julca hnet po ní na úpravu zubu má je zkažené a v 1 díru snad to dopadne dobre jinak vše při starem kiri mě občas kousne při vydávání z klece a vytok se vrátil tak proto dna kastraci sice se tet chvíli neobjevil ale i tak fretek je dost zbytecni připouštět
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 13 říj 2012, 19:17

Kastrace dopadla dobře :-)
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 14 říj 2012, 21:24

Tak se julce objevil problém začal ji z rani vytýkat zlutej hnis děs tak jsem zas jeli k vetce ta ju pod kůži strčila katedr a vyplachla dezinfekci a dala antibiotika snad to pomohlo uvidíme zatím pořád spí ale ji pije.. Jen se molatna a spí
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 27 lis 2012, 22:11

tak jsem byl s fretkama na výstavě v polku ta proběhla pěkně jen škoda že tam byla vecina fretek ze zájmových chovu a proto se některý kategorie neotevreli ..... no zistil jsem že je mám nejmenší (asi křížení s krisou ) nejvypelichanesi a a na proti ostatním vypadali jako by odešli tet z koncentráku:-D no nebyla žádná šance.. ale kirca nikoho nepokosala tak to je úspěch no nepočítám zvědaví roky lidí co si ji chtěli pohladit:-D no tet se pokus zistiť kolik měli bodů na mystery my to odmítli říci. škoda
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca a kirjava

Příspěvekod Tomas » 27 lis 2012, 22:16

v olympiádě jsme se s julcu zařadili na 2místo v nejdelším polipku :-D jinak tady máme z toho fotky http://pajisska.rajce.idnes.cz/VII_Mi_d ... CN9656.jpg
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca ,kirjava a meda

Příspěvekod Tomas » 04 úno 2013, 21:47

Fresky se mají dobře sice zloby ale jsou v pořádku medu jsem si pořídil k vánocům vždycky jsem chtěl obřího samce je milej hodnej a mazlíček když jsem ho viděl na nejmenovani stránce chtěl jsem ho a vyšlo to což jsem tomu nevěřil kor když mám špatnou reputaci a chci poděkovat osobě co my ho prodala že my věří fotky tet nemám ale až budou ukážu vám ho je už 3 tidni po kastraci vše zaroslo ani mu to nevadí a s holka má vychází v pohodě říkám mu bursík a vysavač protože pomalu u mysky spí a během chvíle ji viji spotřeba jídla mi stopa na 3 násobek:-D
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca ,kirjava a meda

Příspěvekod Tomas » 27 úno 2013, 21:11

uďelal jsem pár fotek Médi a Kirci no snad se vam budou líbit:-)
http://stitch1.rajce.idnes.cz/MEDA_URSU ... A_KIRJAVA/
Uživatelský avatar
Tomas
 
Příspěvky: 56
Registrován: 14 dub 2012, 20:01

Re: julca ,kirjava a meda

Příspěvekod Janda » 28 úno 2013, 15:46

Jsou moc krasne :P
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: julca ,kirjava a meda

Příspěvekod Pavla Henzlová » 28 úno 2013, 19:35

Roztomilé fretečky.
Pavla Henzlová
 
Příspěvky: 168
Registrován: 26 lis 2010, 15:51


Zpět na Moje téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron