Bílý tesák

Příběhy vaše nebo vašich fretek.
Zakladatel má možnost téma zamknout.

Bílý tesák

Příspěvekod Žabka » 31 pro 2010, 15:12

U nás je momentální fretčí situace následující:
Bobeš, 5 a půl roku, mazlicí tchořovitý freťák v důchodu,
Lórinka, 3 a půl roku, albínka hodná na lidi, ale nesnáší tchoře a nemá ráda většinu ostatních fretek,
Brusinka, 1 a půl roku, tchořice, moc hodná a nekonfliktní
a pak máme půlroční omladinu:
polotchoří sourozence Cesmínu (hodný a kontaktní kluk) a Cikorku (úžasně tmavá plachá holčina),
nalezence Guláše (pořád nevím jistě, jestli je champagne nebo čokoláda, ale jemu je to očividně jedno),
torpédo Lunu (to není fretka, ale tryskomyš a navíc pokušitel)
a už jen pár dnů u nás pobude albínka Bella, bude se mi po ní stýskat, když u nás byla tak dlouho, ale snad jsem jí (konečně, po několika neúspěšných pokusech) našla hodného páníčka.

Krom fretek máme kočičku, pískomily (párek a momentáleně sedm mladých), rybičky a nejnovějším přírůstkem je 30 píďalek, které se mi vylíhly v láhvy se sušeným lipovým květem. Bydlí ve velké láhvy od okurek a papají šlupky z mrkve a jiné zeleniny. Ven budou moct až na jaře, pokud se toho dožijí.
Pokud to dobře dopadne, tak až se poveze Bella k novému majiteli, tak zpátky si místo ní přivezeme koťátko, aby si měla naše kočička s kým hrát (byla u mých rodičů zvyklá na kocoura, a teď je jí samotné smutno).

A zvířátko, které zabare bezesporu nejvíc času a tím uzurpuje ostatní, je malý Jájík. Chtěla jsem do příslušného vlákna dát fotku, a sem novoroční fretčí fotku, ale nevím si s tím rady. Poradí někdo?
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Re: Bílý tesák

Příspěvekod martina » 31 pro 2010, 17:36

jestli se nepletu, obrázek musí být umístěn někde na netu. pak sem zkopíruješ odkaz na konkrétní obrázek a to by mělo stačit. jestli nestačí, označíš odkaz a klikneš na ikonu "Img" a to už bude stačit určitě :-)

jestli existuje jiný způsob nevím, moc s tímhle neumím, obrázky a obrázkové smajly jdou mimo mě. pokud možno.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Bílý tesák

Příspěvekod Žabka » 31 pro 2010, 18:03

Martina: Dík, já to tušila :-(, budu muset kvůli tomu mít specielní album na rajčeti na fotky do fóra, ale co nadělám...
Takže přeji všem, dvounožcům i jejich chlupatým kožíškům i všem ostatním zvířátkům hodně štěstí a zdraví do nového roku.

http://succuba.rajce.idnes.cz/Fotky/#pf.jpg

-----------------
Hm, tak stejně se mi nepovedlo obrázek vložit, jen odkaz, prý nejde zjistit rozměry obrázku.
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Re: Bílý tesák

Příspěvekod Johana » 31 pro 2010, 18:34

Žabko, obrázky co vkládáš nesmí mít víc jak 300x300 pixelú a ty co máš na rajčeti sou po otevření větší, proto ti to nejde vložit
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Bílý tesák

Příspěvekod Lady_Silver » 25 led 2011, 20:53

So beautiful photo!
Awsome! ;)
Uživatelský avatar
Lady_Silver
 
Příspěvky: 2
Registrován: 25 led 2011, 20:40
Bydliště: Russia


Zpět na Moje téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků