Keng, Kodos a externí Bettynka

Příběhy vaše nebo vašich fretek.
Zakladatel má možnost téma zamknout.

Re: Keng, Kodos a externí Bettynka

Příspěvekod Johana » 04 dub 2012, 17:16

Renn, dala si Kengovi 17 měsícú krásného láskyplného života a to co si udělala pro něj ke konci by psychicky zvládl málokdo. Nebuď smutná a mysli na jeho spokojený život, který s tebou mněl.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Keng, Kodos a externí Bettynka

Příspěvekod silva » 04 dub 2012, 20:50

Renn, držte se, myslíme na vás.
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Re: Keng, Kodos a externí Bettynka

Příspěvekod PxNxDx » 05 dub 2012, 12:15

dočítám za posledních prá dní a řvu jako želva :cry: :cry: :cry: moc ěm mrzí, že už musel jít.. a udělali jste pro něj i ostatní fretky maximum. Vím, že žádná slova nepomůžou a tohle všechno si musíte "odžít" sami, ale věř mi, že na Vás myslím a posíláme s tchoří trojkou alespoň trochu pozitivní energie
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Kokos a Agi

Příspěvekod Renn » 10 kvě 2012, 09:20

Novinka u nás. Adoptovali jsme novou fretku. Tedy vlastně freťáka. Agiho z útulku MB. Před třemi týdny kastrovaný, ale s tím, že se kryptorchidní varle nenašlo, čeká se, jestli doroste, pak půjde na operaci znovu. Už za tyto tři dny jsem si jistá, že tam ta kulička je, protože Agi se chová jako ukázkový říjňák. Značkuje, páchne na sto honů, kouše i přes všechny výchovné metody a kvoká a kvoká a KVOKÁ. Váží 1850g. První pokusy o seznámení skončily fiaskem. Agi nechápal, proč mu beru "samici" a Kokos marně pátral v paměti, co tak strašného provedl, že mu necháme ubližovat tímto smradlavým monstrem. Jako poděkování vypudil plný obsah análních žláz, močového měchýře i prdelky doprostřed chodby, aby dal dostatečně najevo, co si o tom všem myslí.

Takže kluky pouštím odděleně - to znamená, že Kokos je v podstatě puštěný po bytě stejně jako předtím, počkám, až to někde zalomí a chrupká, pak místnost zavřu a do prostor obýváku "vypustím Krakena". Hrajeme si několik minut, s pastou mazlíme a škrabkáme, pak zkouším, jaká hračka se mu nejvíc líbí. Vždy to vyhrajou moje ruce, takže syčím, stisknu za zátylek a vracím erotomana do klece. Nechám ho tam pět minut, pak se opakuje totéž. Po čtvrtém kolečku si dávám pauzu, vytřu počuraná místa, umyji si ruce a jdu se pomuchlat s Kokoskem spícím v mé posteli.

Dnes spal Kokos se mnou v posteli celou noc. Asi se u mě cítí v bezpečí. Chodíme s klukama společně na procházky, říkám si, že neutrální půda je na seznamování a očichávání lepší, než obývák, kde se kluci bijou o to, komu to území patří. To se nám celkem osvědčuje. Občas si jeden druhého všimnou, vycení na sebe zuby, zakvokají a sem tam jeden do druhého "dloubne". Abych to upřesnila - Kokos dloubne, Agi se zakousne a nepustí. Vzhledem k tomu, že Agouš je skoro jednou tak velký jako kilový Kokos, budeme muset počkat, až ustoupí znaky říje po reoperaci. Snad to zvládneme a Kluci se časem budou tolerovat...
Renn
 
Příspěvky: 61
Registrován: 19 led 2011, 09:18
Bydliště: Olomouc

Re: Keng, Kodos a externí Bettynka

Příspěvekod Johana » 10 kvě 2012, 19:53

Renn, blahopřeji k přírústku. Kokos se určitě po vyjmutí toho varlátka sklidní. Držím vám moc palce, aby se kluci co nejdříve skamarádili.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Keng, Kodos a externí Bettynka

Příspěvekod pinina » 16 kvě 2012, 11:03

Taky blahopřeju k přírůstku. Až z Agiho vyprchají hormony, tak se určitě zklidní a pak se kluci dají dohromady a bude z nich nerozlučná dvojka.
Uživatelský avatar
pinina
 
Příspěvky: 227
Registrován: 26 lis 2010, 19:06
Bydliště: Plzeň

Předchozí

Zpět na Moje téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron