Naše "fetkopetky"

Příběhy vaše nebo vašich fretek.
Zakladatel má možnost téma zamknout.

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Lucka FB » 27 kvě 2011, 21:23

Liška píše:Arthurek mi ale udělal velikou radost. Fredy se přestal prát s Bárou, spokojeně spolu dokonce spinkali celou noc v jedné kleci. A nevzbudil nás ani jednou Bářin ryk. Aniž by se s Arthurem setkali, tak se proti němu semkli a jsou teď jedno velké klubíčko, co drží pospolu.
Fredy po včerejší žárlivosti se ode mne ani nehne, běhá za mnou, spí se mnou, dává pusinky ikdyž si o ně neřeknu. Zkrátka o mě pečuje, dokonce vzorně chodí na záchůdek, aby mohl být pohlazen a věnovala jsem mu svoji pozornost. (Vyčůránek jeden).
Co bohužel Arthur nevyřešil je momentální rozežranost a rozmlsnost našeho osazenstva. Na setkání v Poslově Mlýně mi ostatní fretkaři rozmazlili fretky různými dobrotami. Všechny, kteří to dělali, roztrhnu jako hady!!! Stačí, abych si udělala vodu se šťávou a alespoň jedna fretka mi oblézá nohy, prosí a když nic, tak i panáčkuje!!! Moje (pardon, naše) hrdé fretky, pro které je pod úroveň o cokoliv prosit (neřeknou co chtějí a když to nedostanou, tak se mstí) teď při večeři panáčkují!!!

Kdo a čím ti rozmazlil Fretky žeby sýrové polštářky od tety Lucky :D :D
Lucka FB
 

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Liška » 27 kvě 2011, 21:33

Ne jen sýrové ňaminy, ale i nanučky, dortíky, pasty všude kam se podíváš atd. Všichni na tom mají lví podíl!!! Všechny fretky taky slyšely, jak jsem strašná a nerozdělím se s nimi o přesnídávku atd. Navíc si mezi sebou určitě říkali, co kdo doma dostává. A že ty naše jsou chudinky, když dostávají "jenom" masíčko a pasty. Navíc skoro všichni začali žrát ovoce a zeleninu a můžou se kvůli čemukoliv k jídlu úplně zabít, jen aby dostali.
Můj veterinář mi doslova řekl: "Že radši nesedíte doma na pr**li!" :D
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Lucka FB » 27 kvě 2011, 22:10

Tím chceš říct že už knám s freťoušema nepřijedeš ani na jediný sraz?To by nás mrzelo :lol: Mi je nenutili oni papali sami :lol:
Lucka FB
 

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Liška » 27 kvě 2011, 22:20

Ne, tím chci zdůraznit, jací jsme chudáci a jak si nás fretky ochočily :) a to díky všem škodolibákům!
Vlastně už sháním chatu, kam bychom všichni mohli jet v tom létě, jak jsme se domlouvali.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Lucka FB » 27 kvě 2011, 22:29

Chudáci nejste jste hrdý majitelé 3 fretek.Mi říkáme že fretku nevychováš ona si vychová tebe a to se vám evidentně povedlo.Co víc si můžete přát :lol: Jo jo na další výkend sváma už se těšíme :P
Lucka FB
 

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Liška » 28 kvě 2011, 10:09

Ale dokud naše fretky nepotkaly ty vaše tak jsme měli ještě naději, že jsme tedy nad nimi. Teď už ne...
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Liška » 13 čer 2011, 15:50

Dneska jsem tiskla seznam přečtené literatury kvůli přijímačkám. Tiskárnu, kterou mám hned vedle postele, jsem použila jako odkladiště na takové ty modré gelové pytlíky co chladí když je dám do lednice a hřejí když se před použitím vaří. Abych na tiskárnu dobře viděla, chtěla jsem sundat ty pytlíky. V tu chvíli mě polil studený pot. Pytlíky nějaká hodná fretka prokousla! Na tiskárně tedy gravitací vznikla obrovská modrá louže gelu, který nejde dolu a lepí a smrdí...
Museli to udělat už dávno, když jsem je měla na kolenou a ledovala jsem, jindy se k nim dostat nemohli... Ale jak to provedli, že to teklo takhle pomalu? Záhada.
Jinak u nás už nějaké tři týdny řádí faleška - Bára je opravdu máma k nevydržení. Rozhodla se, že Chicky je její mládě a Fredy tu překáží. Je tedy oddělena do vlastní klece, protože jinak Chicky pořád někam tahá a Fredyho terorizuje. Doufám, že už to brzy přejde. Učím se a musím mít obuté boty, jinak jsou moje achylovky v ohrožení, do postele si lehnout při učení nemůžu, dostala bych kousanec do obličeje. Vlastně mi teď docela připomíná moji maminku.
Vsadím se, že faleška nás nepřejde ještě přesně 8dní. Protože to se musím ještě učit...
Jdu se učit...
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Johana » 13 čer 2011, 17:54

Liško, na ten chladící polštářek stačil jeden fretčí očák. A jelikož je fretka tvor zákeřný, udělala jen dirku, aby to teklo pomalu...páč rozervaného polštářku by sis hned všimla ;)
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Liška » 13 čer 2011, 23:49

Přesně to mě napadlo taky, jenže teď už těžko najdu fretku se špičákem, ze kterého kape modrý gel...
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod silva » 14 čer 2011, 09:43

Liška: hlavně nezapomeň, že princip kolektivní viny je nedemokratický - pokud nelze zjistit konkrétního pachatele, jsou to všechno nevinná zlatíčka! :D
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

Holky a suprelorin

Příspěvekod Liška » 21 čer 2011, 16:21

Tak dneska i holky dostaly Suprelorin. Jestli bude fungovat alespoň z půlky jako u Fredyho, tak budeme ohromně spokojeni. Bára si trošku ukřikla ale jinak v pohodě... Jsem zvědavá.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod martina » 04 srp 2011, 21:48

ahoj liško,

prosím tě měly holky po suprelorinu falešku nebo bez příznaků? díky
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod Liška » 18 srp 2011, 11:05

Měly, obě, a delší než po ukončení hormony. O síle si nejsem jistá, ale rozhodně byla jiná než po hormonech. U Báry to nejsem úplně tak schopná posoudit, ale u Chicky jsme zažili falešku po hormonech, po ukončení samcem a ta po suprelorinu byla nejdelší.
Liška
 
Příspěvky: 185
Registrován: 04 dub 2011, 15:04
Bydliště: Praha - Libeň

Re: Naše "fetkopetky"

Příspěvekod martina » 18 srp 2011, 11:59

můžeš prosím tady odpovědět na pár dotazů o suprelorinu?
viewtopic.php?f=10&t=896&p=6378&hilit=do+jak%C3%BDch+m%C3%ADst#p6378
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Předchozí

Zpět na Moje téma

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron