Ferret Nation

klece, voliéry, misky, napáječky, pelíšky, hračky... vše o bydlení a přebývání
Pravidla fóra
Klece, voliéry, pelíšky, hračky a další vybavení, všechny dotazy týkající se fretčího bydlení a přebývání

Ferret Nation

Příspěvekod PxNxDx » 19 led 2013, 18:56

Vím, že tuhle klec má hodně fretkařů. Patřím ke spokojeným uživatelům a nedám na ni dopustit, ale přecejen mám drobnej problém. A to s těmi dírkami co jsou na konstrukci. Ať jsou to ty na zavírání a nebo ty ostatní. Napadají do toho granule, kočkolit a nejde to ven :( Co s tím děláte?
Já se to snažím občas vysát, ale asi málo. Dneska jsem v kleci objevila zase toho kožojeda. Klec jsem tedy vydrbala na maximum a i vystříkala Biokillem, ale nevim zda to bude stačit.
Rozebíráte ji někdo celou? a jak často? já ji kupovala už složenou a bojim se, že když ji v létě rozeberu, už ji nedám dokupy (nějaké strhnuté závity, atd..)

Máte s tím zkušenost?
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Ferret Nation

Příspěvekod martina » 19 led 2013, 20:14

bože to najít v kleci, tak letí i s fretkama!! biokill by to měl zabít.

nemám pocit, že by něco někam zapadávalo, ale stoprocentně zapadává... ovšem luxovat díry mě nikdy nenapadlo. rozebírala jsem jednou, při stěhování. klec byla neuvěřitelně špinavá, přestože jí "meju". to šudlání je ale evidentně málo, takže se chystám rozebírat a důkladně vydrbat aspoň jednou za dva-tři roky. na (některých) nepřístupných místech nebylo jídlo, ale zaschlé cosi, zřejmě exkrementy (případně zvratky) přestože moje fretky v kleci chodí do záchodu. závity byly ok, vlastní sestavení klece není problém ani pro méně zručné jedince.
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Ferret Nation

Příspěvekod PxNxDx » 20 led 2013, 17:35

Marti mám to přesně tak. Holky jsou čistotné, klec "meju", ale při podrobném rozebírání je to hrůza. Tak děkuju. V létě zkusím rozebrat a doufám, že se nerozloží nadobro. Přecejen stojí složená 5let v kuse. A jestli jo, alespoň budou mít holky novou :lol:
Ještě doma padl návrh vyfoukat kompresorem, ale to chce tak jako tak rozložit.
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov


Zpět na Bydlení pro fretku doma i venku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron