fretka o samotě

klece, voliéry, misky, napáječky, pelíšky, hračky... vše o bydlení a přebývání
Pravidla fóra
Klece, voliéry, pelíšky, hračky a další vybavení, všechny dotazy týkající se fretčího bydlení a přebývání

fretka o samotě

Příspěvekod Ladin » 01 pro 2010, 04:10

Mám půl ročního freťáka, žiji sám na polosamotě a když potřebuji odjet na dva dny nemám možnost ho brát ssebou. Volieru má velkou na chodbě 1 * 0,8 * 1,7m.. Jde o to, že v zimě pokud odjedu, klesají teploty vevnitř na pár stupňů a také jestli vydrží sám dva dny? Díky
Uživatelský avatar
Ladin
 
Příspěvky: 27
Registrován: 01 pro 2010, 03:52

Re: fretka o samotě

Příspěvekod ŽoFiRo » 01 pro 2010, 12:33

dva dny není nic, co by fretka nepřežila, pokud na té chodbě neklesají teploty až tak nízko, že jí tam bude zamrzat voda a bude mít dostatek žrádla...
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: fretka o samotě

Příspěvekod martina » 01 pro 2010, 14:37

přesně tak, dobře vyteplený pelíšek, ideálně ze staré zimní bundy, kam se může zavrtat a není problém. na chodbě nefouká a pokud tam ani nemrzne, fretka bude mít celou dobu vodu i žrádlo, je to v pohodě.
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: fretka o samotě

Příspěvekod Ladin » 01 pro 2010, 16:08

Díky, dnes mu tedy zase o kousek vytuním volieru a udelam mu tam zateplenou boudicku s chodbou, premyslel jsem o nejakem mini radiatoru, ale to bych mu tam rovnou mohl koupit mini telku a gauc :D
Uživatelský avatar
Ladin
 
Příspěvky: 27
Registrován: 01 pro 2010, 03:52

Re: fretka o samotě

Příspěvekod martina » 01 pro 2010, 23:18

miniradiátor je nejen zbytečný, ale zdá se mi i nebezpečný (?). nevím sice jak, co... (právě proto mi to přijde nebezpečný :o)) (aby to na ní nespadlo, aby ji to nepopálilo a pod.)

nešpekuluj, fakt stačí zateplená bouda a pár teplých hadrů, kam se fretka zavrtá a je jí dobře :o)
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most


Zpět na Bydlení pro fretku doma i venku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron