Krmivo JR farm?

Podělte se o zkušenosti, ptejte se, co potřebujete zjistit.
Pravidla fóra
Granule, BARF, pamlsky, vitamíny - vše kolem krmiv a stravování fretek.
Podělte se o zkušenosti, ptejte se, co potřebujete vědět.

Krmivo JR farm?

Příspěvekod mortysche » 02 říj 2011, 20:16

Děvčata,máte někdo zkušenost s tímto krmivem ? Krmím Vitaktaft nebo TF a chtěla jsem jim dopřát změnu :)

http://obchod.kralici.cz/p1362-jr-farm- ... retky.aspx
mortysche
 
Příspěvky: 23
Registrován: 05 črc 2011, 17:17
Bydliště: Rokycany

Re: Krmivo JR farm?

Příspěvekod Johana » 02 říj 2011, 20:55

Osobně s timto krmivem skušenost nemám, zatim sem o něm ani neslyšela.
Nelíbí se mi složení
"Složení:
Moučka z drůbežího masa, kukuřičná moučka, drůbeží tuk, moučka z lososa, moučka z králičího masa, bramborová moučka, škvarky, rýžová moučka, kukuřice, hydrolizát drůbežích jater, chipsy z melasy, rybí tuk, DLMethionin, vaječný prášek, mix minerálů, sušené kvasnice, mořská řasa, mix bylinek, mix stopových prvků, lněné semínko, mix vitamínů, FOS (fruktooligosacharidy 1000 mg/kg)"

Myslím že dle tohoto to kolem masa ani "nepřeběhlo", bílkovinná složka bude asi na bázy rostlinné.
Krom toho, toto krmivo má dle mne obsah bílkovin (když opomenu jejich púvod) a tukú spíš pro starou fretku.
Já bych timto krmiven fretku nekrmila.

Myslím, že když krmíš TF, lepší nenajdeš. A když chceš střídat granule, skus třeba granule Cunipic Ferret. Dle mne jsou složením výborné. V SR jsou dostat v kamenných obchodech (já žiji v SR). Jak v ČR to nevim.

Osobně krmim TF a jako pamlsek dávám fretovi granule zn. Cunipic Ferret. Aby byl zvyklý i na jiné granule jako TF.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Krmivo JR farm?

Příspěvekod PxNxDx » 13 led 2012, 14:04

Osobně bych JR farm jako krmivu pro fretky nevěřila.. co vím, specializují se na hlodavce a pokud si někdo ve firmě špatně zařadil fretku, odpovídalo by tomu i složení
Uživatelský avatar
PxNxDx
 
Příspěvky: 445
Registrován: 27 lis 2010, 20:25
Bydliště: Trutnov

Re: Krmivo JR farm?

Příspěvekod majda » 13 led 2012, 21:41

No, hlavně ty granule mají pro fretku v aktivním věku málo tuku. Pokud krmíš TF a Vitakraftem, zkus třeba Ferret Complete , Genesis nebo ZuPreem.
majda
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05 zář 2007, 09:40
Bydliště: Dobřichovice


Zpět na Krmiva, pamlsky, vitamíny pro fretku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron