ZuPreem Premium Ferret Diet

Podělte se o zkušenosti, ptejte se, co potřebujete zjistit.
Pravidla fóra
Granule, BARF, pamlsky, vitamíny - vše kolem krmiv a stravování fretek.
Podělte se o zkušenosti, ptejte se, co potřebujete vědět.

ZuPreem Premium Ferret Diet

Příspěvekod silva » 23 dub 2011, 21:26

Hlásím nové krmivo na obzoru, resp. u Majdy v obchůdku: je to ZuPreem Premium Ferret Diet. Ono se už do Čech kdysi krátkou chvíli vozilo, ale pak to nějak zhaslo. ZuPreem je americká firma, která vyrábí krmiva pro chovatele, ale i pro zoologické zahrady. Vyrábějí krmiva pro ptáky všeho druhu, malé savce, ale i třeba pro opice :-). Líbí se mi na nich, že třeba pro papoušky mají krmivo vyloženě pro jednotlivé druhy.
Ty granule pro fretky jsou bez kukuřice, Mají poměrně vysoký obsah bílkovin, takže pro tchoří stařečky to asi není, ale takhle na první pohled mi připadá, že by to nemuselo být vysloveně špatný krmení.
Deklarované jakostní znaky
Protein…min. 40%
Tuk…min. 20%
Vláknina…max. 2%
Vlhkost…max. 10%
Složení
Kuřecí moučka, kuřecí tuk, mletá pšenice, pšeničná mouka, kuřecí maso, vejce, řepná dužina, přírodní kuřecí aroma, sušené pivovarské kvasnice, lněné semínko, chlorid draselný, cholin chlorid, jodizovaná sůl, taurin, DL-methionin, přírodní směs tokoferolů, extrakt z rozmarýnu, kyselina citronová, síran železnatý, oxid zinečnatý, chlorid měďnatý, oxid manganový, jodičnan vápenatý, seleničitan sodný, vitamin A doplněk, vitamín D3 doplnit, vitamin E doplněk, thiamin, niacin, pantotenát vápenatý, pyridoxin hydrochlorid, riboflavin, kyselina listová, Biotin, Vitamín B12 doplněk.
silva
 
Příspěvky: 157
Registrován: 05 zář 2007, 09:21
Bydliště: Praha 4

ZU PREEM

Příspěvekod pišta » 30 črc 2011, 10:51

Ahojky všichni. Koupila jsem U MAJDY krmení ZU PREEM a našim tohle krmení chutná, dokonce nebyl ani problém s přechodem. Máte někdo s těmito granulkami zkušenost?
Uživatelský avatar
pišta
 
Příspěvky: 50
Registrován: 02 pro 2010, 19:58
Bydliště: Jindřichův Hradec


Zpět na Krmiva, pamlsky, vitamíny pro fretku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron