Malt-softka

Podělte se o zkušenosti, ptejte se, co potřebujete zjistit.
Pravidla fóra
Granule, BARF, pamlsky, vitamíny - vše kolem krmiv a stravování fretek.
Podělte se o zkušenosti, ptejte se, co potřebujete vědět.

Malt-softka

Příspěvekod Veunkaaa » 13 srp 2011, 18:38

Chtěla jsem se zeptat jak to mají Vaše fretečky s malt-softkou ? Dočetla jsem se, že to fretky rády tak jsem jí koupila, abych té naší šmejdilce udělala radost a vůbec to nechce...asi 3x si lízla a šla pryč, pak jsem jí použila asi 2x když jsem jí dávala prášek od veta. Jinak si k tomu vždycky přičichne a jde pryč, ještě tu mám nějaké pamlsky s názvem Malt-Bits a to vždy jen rozkousne zjistí že je to plněné tou pastou a nechá to být :lol: Za to třeba okurka, meloun, paprika a kuřecí maso to jí jede. Takže pasta poletí asi do koše i s pamlskama :lol: Jsem si nemyslela že fretky umějí být taky vybíravé..
Uživatelský avatar
Veunkaaa
 
Příspěvky: 50
Registrován: 09 črc 2011, 16:48
Bydliště: Ústecký kraj - Varnsdorf

Re: Malt-softka

Příspěvekod ŽoFiRo » 13 srp 2011, 19:31

léky by se do maltsoftu určitě dávat neměly, malt soft je projímavý a tak to z fretky může vyjít dřív, než se léky vstřebají a tím se tedy sníží jejich účinek. fretky nerady jí něco, na co nejsou zvyklé, takže se není čemu divit, že to nechce. nejdřív si na to musí zvyknout.
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov

Re: Malt-softka

Příspěvekod Veunkaaa » 13 srp 2011, 19:48

ŽoFiRo píše:léky by se do maltsoftu určitě dávat neměly, malt soft je projímavý a tak to z fretky může vyjít dřív, než se léky vstřebají a tím se tedy sníží jejich účinek. fretky nerady jí něco, na co nejsou zvyklé, takže se není čemu divit, že to nechce. nejdřív si na to musí zvyknout.


Děkuji za informaci, určitě to tedy s léky už kombinovat nebudu. Mohu Vám napsat SZ ? Mám jeden dotaz, a zdá se mi zbytečné zakládat nové téma. Děkuji
Uživatelský avatar
Veunkaaa
 
Příspěvky: 50
Registrován: 09 črc 2011, 16:48
Bydliště: Ústecký kraj - Varnsdorf

Re: Malt-softka

Příspěvekod Johana » 14 srp 2011, 07:34

Malt Soft je pasta na odstranění bezoárú (chlupú) ze zažívacího traktu. Neni to pasta viaminová, dává se jen v případě potřeby, čiže napr. v období línání. Skus koupit ňákou pastu vitaminovou, třeba Calopet, možná bude chutnat lépe. Ale i s vitaminovýma pastama opatrně a ne pravidelně. Ty ale (na rozdíl od Malt Soft) na podávání lékú vhodné jsou.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR


Zpět na Krmiva, pamlsky, vitamíny pro fretku

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron