freťák 1,5 roku kouše

Kouše mládě, kouše dospělá, kouše náhle, kouše "bez příčiny"...
Pravidla fóra
Kouše mládě, kouše dospělá, kouše náhle, kouše "bez příčiny"... ? Položte svůj dotaz zde

freťák 1,5 roku kouše

Příspěvekod LucikSG » 06 říj 2013, 21:54

Dobrý den, máme fretku samce, je rok a půl starý vykastrovaný. Máme problém s kousáním ne nás( mě a přítele) nás občas "cvakne" při hře :) ale problém je že třeba nám ho hlídala mamka a v pohodě pustila ho vlezl ji do tašky chtěla ho vytáhnout a zahryznul se až do krve tak že nechtěl pustit...až po nějaké době. To samé se stalo už více lidem když si ho chtějí pohladit tak hned chce kousat ale zakousne se tak že prostě nechce pustit a spíš trhá. Chtěla jsem se zeptat co s tím, napadlo mě že to může být tím že zná jenom naše pachy moje a od přítele jinak ne a tím pádem tak hryže? je to možné? Dá se to nějak zlepšit? štve nás to protože když ho hlídá mamka má rukavice jinak by ho nepohlídala.:( Děkuji za rady.
LucikSG
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2013, 21:40

Re: freťák 1,5 roku kouše

Příspěvekod Janda » 07 říj 2013, 18:53

Ahoj ja mam nyni 3 fretky dve holky a kluka.Holky jsou bezproblemovy,ale bohuzel u kluka mam ten samy problem co vy,ale navic jeste on snasi jen me.Ja si snim muzu delat co chci,ale nikdo jiny ho nemuze ani pohladit a to ani clenove rodiny.Nasemu klucikovi tahne na 4 rok a bohuzel se mi to u nej nepodarilo nijak zmenit a uz sem se stim smirila.Navic po smrti kamaradky se uz nesnasi ani s jinyma fretkama :cry: Jinak pri pousteni ho jeste musim hlidat aby se nekomu nezakousnul do nohy :?
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem

Re: freťák 1,5 roku kouše

Příspěvekod LucikSG » 09 říj 2013, 12:13

No tak to bude asi ten stejný problém...štve mě to protože ostatní by si s ním taky hráli ale ty které už pokousal už nechtějí :D nedivím se jim :D ne tak po nohách ten náš nejde ale jakmile se ukáže ruka už je v ní zakousnutý :? a taky ho máte vykastrovaného? když je u nás navsteva tak ho ani nepouštíme to by dopadlo blbě...
LucikSG
 
Příspěvky: 3
Registrován: 06 říj 2013, 21:40

Re: freťák 1,5 roku kouše

Příspěvekod Janda » 10 říj 2013, 18:51

Ano taky je vykastrovany.Ja se ho take pokousim poustet nejradeji kdyz jsem doma sama a pokud je nas doma vic tak ho musim hlidat.Mrzi me to a je to narocne bohuzel uz to asi u nas jine nebude. :cry:
Janda
 
Příspěvky: 123
Registrován: 02 pro 2010, 19:55
Bydliště: Usti nad Labem


Zpět na Kousání a agresivita fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron