Náhlá agresivita

Kouše mládě, kouše dospělá, kouše náhle, kouše "bez příčiny"...
Pravidla fóra
Kouše mládě, kouše dospělá, kouše náhle, kouše "bez příčiny"... ? Položte svůj dotaz zde

Náhlá agresivita

Příspěvekod kackabartak » 24 bře 2015, 20:07

Dobrý den, už sedmým rokem máme fretku. Už asi dva měsíce začala fretka z ničeho nic napdat dva členy mé rodiny, mého otce a matku. Stačí jen, aby jí chtěli dát do klece jídlo a ona začne pískat a kousat do nich (ne formou hry, ale opravdu brutálně) Když ovšem dělám něco já, vůbec jí to nevadí. Nevím čím to může být, nikdy takový problém nebyl a všichni jsme v této domácnosti žili už od počátku pořízení tohoto zvířete.

Nejsem si jistá jestli to nemůže být důsledkem jejího zdravotního problému. Bohužel již rok nás trápí vyhřezlé žlázy, které se nedaří léčit a operace v tomto věku by byla prý riziková. Jestli jí to třeba nebolí a není kvůli tomu naštvaná...

Budu ráda za všechny rady, nevíme co s tím dělat, je vůči mým rodičům, kteří se o ní převážně starají, naprosto agresivní.

Předem děkuji za rady...


K tomuto dotazu mě donutila dnešní situace, kdy fretka vyskočila z klece na mého otce aby se do něj zakousla. Krmila jsem jí a on stál vedle mě. Klec máme celkem vysoko a ona spadla na zem, mohlo to pro ní být velice nebezpečné.
kackabartak
 
Příspěvky: 1
Registrován: 24 bře 2015, 19:56

Re: Náhlá agresivita

Příspěvekod martina » 26 bře 2015, 23:22

- jak dlouho ji pouštíte z klece a kdo se jí věnuje, hraje si s ní, když začala teď kousat?
- kdy byla naposledy v říji?
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most


Zpět na Kousání a agresivita fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron