Strašně kouše!!! :( POMOOC

Kouše mládě, kouše dospělá, kouše náhle, kouše "bez příčiny"...
Pravidla fóra
Kouše mládě, kouše dospělá, kouše náhle, kouše "bez příčiny"... ? Položte svůj dotaz zde

Re: Strašně kouše!!! :( POMOOC

Příspěvekod Martulinka » 27 srp 2011, 19:27

Aha : ) no tak dobře,ale i tak jsem nečekala,že se takhle zakousne :(( a já bych ho nezvládla snad ani za 100 let .. já tohle ani nečekala.Věděla jsem,že koušou,ale že takhle jako u Jani,že kapala krev to jsem si nemyslela,ale jinak když pustila svý fretečky to byli opravdu jak andílci : )
Martulinka
 
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2011, 09:15

Re: Strašně kouše!!! :( POMOOC

Příspěvekod marnelbar » 27 srp 2011, 23:08

martina : jasně ,že máš pravdu! :lol:
mládě co za to nemůže si přece jenom nechá Jana , plně mi postačí puberťácký Oskar a další týden mi přibude super kousavá, nezvladatelná, která neměla údajně s člověkem dobré zkušenosti a nikdy se nezblížila a to plných 4-5let ,takže tenhle případ si zas nenechám ujít já, takže kousavý zlý mládě nebo kousavá zlá postarší dáma , nevím . Pokud nás s Janou nesežerou, tak se ozveme jak to snáma vypadá a zda jsme přežili ukáže čas, jsem připravena v plné výzbroji, tak jako musí být teď Jana.
Vážně to neni sranda a uděláme co je v našich silách, v útulku máme plno ale tyhle dvě prosby o pomoc nás nenechali v poklidu, a ti co mě znají vědí, že jsem zcela proti tomu brát od lidí fretky jenom proto, že je nezvládají. Ale tenhle případ s Majkem a další případ, kdy kousavce zemřely dvě spolubydlící a fakt si snima nevědí rady .... jo je to pro nás výzva! Pro obě! Jinak jsem velký odpůrce jak již jsem psala a vždy se snažíme najít řešení at už radou, návštěvou či domluvou, nejeden telefonát či mail odradil majitele od toho, aby se zvířete zbavili at maj důvod jakýkoliv a věřte, že mě nejvíc potěší, když k tomu nedojde...

Martulinko : udělala si moc dobře a nic si nevyčítej, nemáš co! přece jenom si pro to "něco" udělala... napsala si sem, chtěla si poradit, nešlo to .... chtěla si vědět co a jak a přijela si k Janě, to je důležité!
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: Strašně kouše!!! :( POMOOC

Příspěvekod Martulinka » 28 srp 2011, 10:21

Tak to jsem si oddychla.A jinak Osky by pro mě asi nebyl dobrý,že? :( Uvažovala jsem,že bych si vybrala jeho..
Martulinka
 
Příspěvky: 22
Registrován: 22 srp 2011, 09:15

Re: Strašně kouše!!! :( POMOOC

Příspěvekod marnelbar » 30 srp 2011, 00:19

Martulinka : Osky určitě ne , je jak z divokejch vajec,k nezastavení a hryže jako správný fretčí puberťák ,takže bys měla něco podobnýho (střední forma) jako si měla před tím a tohle ti vážně udělat nemůžu,nehledě na to,že přijde do říje hádám kolem vánoc a bude ještě horší už ted to snim mlátí teda děsně a to se jevil jako andílek,prd andílek,dáblík to je! :lol:
Uživatelský avatar
marnelbar
 
Příspěvky: 347
Registrován: 27 lis 2010, 16:12

Re: Strašně kouše!!! :( POMOOC

Příspěvekod Žabka » 30 srp 2011, 08:03

Martulinka: Já být tebou, počkám do pátku večer na verdikt veterinářky, jak je starý Hugo a jak je na tom zdravotně. To by podle mě byla vhodná fretka pro tebe, podle toho, co jsem slyšela od Aluki. Je hodný, mazlivý a nekouše. A už má po pubertě, takže by s ním nebyla práce. Ale samozřejmě to záleží na jeho zdraví, aby si hned nebo brzy neměla starosti se starou a nemocnou fretkou, nejdřív si má člověk užít to hezké...
Uživatelský avatar
Žabka
 
Příspěvky: 226
Registrován: 28 lis 2010, 19:59
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Kousání a agresivita fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron