Dočasný azyl pro fretky v SR

Místo pro prezentaci vašeho fretčího útulku nebo domácího azylu.
Pravidla fóra
Místo pro prezentaci vašeho fretčího útulku nebo domácího azylu.

Dočasný azyl pro fretky v SR

Příspěvekod Johana » 12 lis 2011, 19:13

Jelikož dost chovatelú fretek z SR chodí na toto forum,
dovolím si zde dát kontakt na dočasný azyl pro fretky v SR.

Obrázek
https://picasaweb.google.com/vlnak.vlna ... 6028915058

Tento dočasný azyl nespadá pod SKChF, ale s SKChF spolupracuje. Zejména s MajouZ.
Bavila jsem se o tomto dočasném azylu nedávno s MajouZ a dnes osobně s majitelkou azylu. Je to mladá paní, chovatelka vlastních fretek, která dle mne fretkám rozumí, má pro azylanty dobré prostory, fretky jsou její velké hobby a snaží se pro ně dělat co nejvíce.

Snad tato info vedení CZ klubu nebude vadit. Kdyby ano, omlouvám se a prosím kontaktujte mne.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Dočasný azyl pro fretky v SR

Příspěvekod martina » 13 lis 2011, 00:54

johano, proč by vadilo? tohle fórum (téma) se jmenuje "Útulky pro fretky a jinou zvěř" a je přesně na tohle určené :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Dočasný azyl pro fretky v SR

Příspěvekod Johana » 13 lis 2011, 19:27

Martino díky. Já jen že ten azyl neni z ČR...proto sem se ptala jestli nevadí.
Uživatelský avatar
Johana
 
Příspěvky: 1336
Registrován: 26 lis 2010, 14:09
Bydliště: Bratislava SR

Re: Dočasný azyl pro fretky v SR

Příspěvekod mrs.ferret » 02 dub 2012, 21:02

prepáčte, ale ak som se napísala naozaj až také blbosti, tak potom nechcem aby to tu stálo. Prosím moderátorov o zmazanie mojich prispevkov a ospravedlnujem sa :roll:
Naposledy upravil mrs.ferret dne 07 dub 2012, 16:40, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
mrs.ferret
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 dub 2012, 20:37

Re: Dočasný azyl pro fretky v SR

Příspěvekod martina » 03 dub 2012, 00:06

výše zmíněnou paní neznám, ani osobně, ani z doslechu. takže netuším, jestli je nebo není "vhodná" jako pečovatelka odložených fretek. ale to, co kritizuješ, je poměrně věrný popis běžné fretky, nad tím se za pár let, až budeš zkušenější několikanásobná chovatelka, ani nepozastavíš :o)

na očkování panují protichůdné názory, jediné, co by se snad - možná - z pohledu nezaujatého člověka dalo vytknout, je "nekomunikace". ale právě proto, že nemám dost informací, ani to si netroufnu odsoudit. důvodů pro ni může být celá řada - nebo žádný.

každopádně tím chci říct hlavně to, že po třech měsících chovu své první fretky hodnotit, jak je nebo není fretka vychovaná, kousavá, agresivní, mazlivá, čistotná.... mi připadá hodně troufalé a úsměvné :o)
tento příspěvek vyjadřuje můj osobní názor a pohled na věc
Není mi to FUK!
Uživatelský avatar
martina
 
Příspěvky: 1291
Registrován: 05 zář 2007, 08:21
Bydliště: ČR-Ústecký kraj-Most

Re: Dočasný azyl pro fretky v SR

Příspěvekod mrs.ferret » 04 dub 2012, 19:01

ahoj, som si vedomá toho že ako začiatočníkovi mi je toto veľmi ťažké súdiť.... ale myslím,, že žiadne zviera, a hádam ani fretka, ktorej bolo venované dostatosť času, by sa takto nechovala... snažila som sa toho pred ssamotnou kúpou fretky prečítať čo najviac, a samozrejme, dosť som toho tiež počítala najmä potom, čo som mala s Kodom takéto problémy... a nikde som sa nedočítala, že by sa aj dospelá fretka v cudzom prostredí po štvrťroku naozaj 100% pozornosti takto správala.... ale uznávam, u zvierat je to ťažko súdiť, vy ste tu skúsenejší a keď tvrdíte že je to normálne a moje poznámky sú len typické úsmevné začiatočnícke, tak ok... a spomínanej slečne sa ospravedlňujem :oops:
Uživatelský avatar
mrs.ferret
 
Příspěvky: 35
Registrován: 02 dub 2012, 20:37


Zpět na Útulky pro fretky i jinou zvěř

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron