Dočasný azyl pro fretky Třebíč

Místo pro prezentaci vašeho fretčího útulku nebo domácího azylu.
Pravidla fóra
Místo pro prezentaci vašeho fretčího útulku nebo domácího azylu.

Dočasný azyl pro fretky Třebíč

Příspěvekod momasek » 12 srp 2012, 09:37

Hezký den !
Byla jsem požádána o převzetí a následné nalezení nového majitele pro dvě tříměsíční tchořovité fretky - obě holky. Pochází z chovné stanice v Hradci Králové, jsou zcela zdravé a velmi dobře socializované a mazlivé. Jsou kompletně vakcinované, očipované a mají i vystavené pasy pro případ výstav a výjezdů do EU.
Zkrátka parádní fretky.
Pokud by o ně někdo měl zájem, ráda je přenechám a mám k tomu i svolení bývalého majitele - po měsíci zjištěna alergie, nasazen Zyrtec a vysazeny fretky :-(.
Protože ale fretky jdou z velmi dobrých podmínek bez jakékoliv předchozí špatné zkušenosti, je podmínkou převzetí aby šly opět do velmi dobrých podmínek, nejlépe společně.

Přeji hezký den Monika kontakt momasek@seznam.cz
momasek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012, 09:20

Re: Dočasný azyl pro fretky Třebíč

Příspěvekod momasek » 20 srp 2012, 20:18

Tak jsem si sem hezky napsala a tak si taky hezky sama odpovím .....
Díky pracovníkům prodejny SUPER ZOO v Třebíči, kteří zprostředkovali kontakt našly dnes obě fretečky spokojený nový domov u mladého muže z Rokytnice. Pracovníkům prodejny tímto opravdu ze srdce děkuji za pomoc a oběma fretčím slečnám přeji spokojený a dlouhý fretčí život !!
V současné době pobývají v útulku tedy spíše v jejich případě doma dvě fretky takříkajíc s "domovským " právem, není tu tudíž žádná fretka v nabídce. Jistě si všichni přejeme, aby to tak dlouho vydrželo, nicméně budu usilovat o vyproštění jedné fretky z podle mého názoru nevyhovujících podmínek viz tema v sekci Kafrání - Kontrola Zverexů a běs v očích.
momasek
 
Příspěvky: 9
Registrován: 12 srp 2012, 09:20


Zpět na Útulky pro fretky i jinou zvěř

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron