KOUSÁNÍ DO JAZYKA

NENÍ URČENO PRO AKUTNÍ PŘÍPADY, ty patří na veterinu !!!
Pravidla fóra
.
Zde vám odpovídá a radí MVDr. Lenka Vítězníková (Lee)
Dělá to ve svém volném čase a zdarma, takže mějte strpení a pochopení, když nebude Váš dotaz zodpovězen okamžitě.

PORADNA NENÍ URČENA PRO AKUTNÍ PŘÍPADY !!!
Její charakter je čistě konzultační, na dálku nelze určovat diagnózu ani stanovovat medikaci.
Pokud se obáváte, že Váš problém nesnese odkladu, BĚŽTE SE SVÝM ZVÍŘETEM K VETERINÁŘI !!!

Než se začnete ptát, projděte si dotazy již zodpovězené a také použijte funkci HLEDAT, projděte si Fretčí FAQ a stránky Fretka.cz, protože s velkou pravděpodobností tam odpověď na váš dotaz už někde je.

Dotazy, které může zodpovědět zkušený chovatel, budou přesunuty jinam.

Nepokládejte otázky, které se netýkají zdravotního stavu fretek, nesouvisející bude bez milosti odstraňováno.

KOUSÁNÍ DO JAZYKA

Příspěvekod Korky » 09 pro 2010, 15:37

Zaslán uživatelem/kou: jituššška
Datum: 2010-08-24, 22:55


Dobrý den.
Mám doma samce fretky (7) let. Poslední dobou se furt kouše do jazyka a pak ho má celý fialový, předníma tlapkama si trhá dásně do krve. Byla jsem s tím několikrát u veterináře, odstraňoval mu zubní kámen, ale po měsíci to zase začal dělat znovu. Od veterináře jsem dostala i vodičku a vyplachování pusinky, ale itak to nepomáhá.

Jsem z toho zoufalá protože mi ho je moc líto.
Bohužel naznám žádného dobrého veterináře z Olomouce který by mi dobře poradil

Děkuji za odpověď


ODPOVĚĎ:

pokud se vám nepodařilo odhalit původ kousání do jazyka, zvážila bych vyšetření u veterináře (klidně mimo Olomouc). Fretka, která se stále kouše do jazyka prokazatelně bude mít nějaký zdravotní problém.

(pozn.: Tento dotaz i odpověď jsou staženy z původního fóra)
Katka, Vilík a Bělinka
http://korkys.webnode.cz
Uživatelský avatar
Korky
 
Příspěvky: 147
Registrován: 27 lis 2010, 00:20

Zpět na VETERINÁRNÍ PORADNA pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

cron