pšíkání

NENÍ URČENO PRO AKUTNÍ PŘÍPADY, ty patří na veterinu !!!
Pravidla fóra
.
Zde vám odpovídá a radí MVDr. Lenka Vítězníková (Lee)
Dělá to ve svém volném čase a zdarma, takže mějte strpení a pochopení, když nebude Váš dotaz zodpovězen okamžitě.

PORADNA NENÍ URČENA PRO AKUTNÍ PŘÍPADY !!!
Její charakter je čistě konzultační, na dálku nelze určovat diagnózu ani stanovovat medikaci.
Pokud se obáváte, že Váš problém nesnese odkladu, BĚŽTE SE SVÝM ZVÍŘETEM K VETERINÁŘI !!!

Než se začnete ptát, projděte si dotazy již zodpovězené a také použijte funkci HLEDAT, projděte si Fretčí FAQ a stránky Fretka.cz, protože s velkou pravděpodobností tam odpověď na váš dotaz už někde je.

Dotazy, které může zodpovědět zkušený chovatel, budou přesunuty jinam.

Nepokládejte otázky, které se netýkají zdravotního stavu fretek, nesouvisející bude bez milosti odstraňováno.

pšíkání

Příspěvekod Adel » 05 led 2017, 11:31

Ahoj,
mám kastrovanou a 6let starou fretku. Nejdřív jsem kýchání nebrala moc vážně , protože má k dispozici celý byt a běhá si kde chce (když je někdo doma) a většinou pšíkala, když byla pod nábytkem kde je i nějaký ten prach, tak jsem si jen řekla měla bych tam vysát :roll: , ale další den pšíkala když byla u mě v posteli pod dekou. Za celý den ji slyším sice jen jednou pšíkat a je to na pár vteřin, jako kdyby něco čumáčkem vdechla a snažila se to pšíkáním dostat ven. Jinak se mi zdá v pořádku, jako vždycky - dělá blbosti, normálně žere, stolice OK a po prohlédnutí těla jsem také nic nenašla. Tak nevím jestli se mám trmácet v tom mrazu na veterinu, aby cestou opravdu něco nechytla, když máme doma zrovna takového prcka :)

Teď během psaní mi i došlo, že máme nový osvěžovač vzduchu. Myslíte, že by to mohlo být i z toho?
Adel
 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 led 2017, 10:39

Zpět na VETERINÁRNÍ PORADNA pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron