říje???

NENÍ URČENO PRO AKUTNÍ PŘÍPADY, ty patří na veterinu !!!
Pravidla fóra
.
Zde vám odpovídá a radí MVDr. Lenka Vítězníková (Lee)
Dělá to ve svém volném čase a zdarma, takže mějte strpení a pochopení, když nebude Váš dotaz zodpovězen okamžitě.

PORADNA NENÍ URČENA PRO AKUTNÍ PŘÍPADY !!!
Její charakter je čistě konzultační, na dálku nelze určovat diagnózu ani stanovovat medikaci.
Pokud se obáváte, že Váš problém nesnese odkladu, BĚŽTE SE SVÝM ZVÍŘETEM K VETERINÁŘI !!!

Než se začnete ptát, projděte si dotazy již zodpovězené a také použijte funkci HLEDAT, projděte si Fretčí FAQ a stránky Fretka.cz, protože s velkou pravděpodobností tam odpověď na váš dotaz už někde je.

Dotazy, které může zodpovědět zkušený chovatel, budou přesunuty jinam.

Nepokládejte otázky, které se netýkají zdravotního stavu fretek, nesouvisející bude bez milosti odstraňováno.

říje???

Příspěvekod Lidule » 08 dub 2017, 19:44

Hezký večer,
necelý rok mám samičku, její původ neznám je to nalezenec ... v době kdy jsem si ji přivezla byla v říji, nevěděla jsem jak dlouho a po poradě s veterinářem šla na kastraci při které veterinář zjistil že byla březí ale to jsme ani jeden nečekali ale hold stalo se, ona to zvládla a žádné komplikace nebyly ... jenže teď jsem si všimla, že má pipku opět zvětšenou, je to vůbec možné??? Je přeci kastrovaná ... znamená to nějaký problém??? V pondělí bych s ní zajela na veterinu ale i tak mě to zajímá doteď jsem se s tím nesetkala ... předem děkuji za radu ...
Lidule
 
Příspěvky: 8
Registrován: 04 dub 2011, 19:44

Re: říje???

Příspěvekod ŽoFiRo » 20 dub 2017, 10:37

S nejvetsi pravdepodobnosti je spatne vykastrovana - nekde zustala cast vajecniku, ktera normalne dal produkuje hormony jako by fretka kastrovana vubec nebyla. Druha moznost jsou nadledviny.
*Jediné místo na zemi, kde se ze savců stanou plazi, je hospoda*
Žofka, Filip, Bigi, Semy, Miška, GinTonic -> http://www.myferrets.wz.cz
Uživatelský avatar
ŽoFiRo
 
Příspěvky: 788
Registrován: 26 lis 2010, 15:56
Bydliště: Duchcov


Zpět na VETERINÁRNÍ PORADNA pro fretky

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron